Tu – mano antroji puselė

„Tu – mano antra puselė!“, „Kaip surasti savo antrą pusę?“ – visa tai labai prastos idėjos, kalbant apie romantiškus santykius. Jeigu ir jūs šitaip mąstote, ar, juo labiau, ieškote savo antros puselės – tai jau akivaizdus simptomas. Koks simptomas, ką jis reiškia?

  • Simptomas, kad esate linkę į priklausomybę santykiuose;
  • Vienatvės baimės simptomas;
  • Pernelyg didelio reiklumo potencialiems partneriams simptomas.

Jei šiuos žodžius jums ištarė partneris/partnerė, kad parodytų, kaip stipriai jus myli, pats laikas suklusti, sunerimti ir atidžiau įsižiūrėti į šį žmogų.

Esu tikras, kad aptiksite visus tris išvardintus simptomus – polinkį į priklausomybę santykiuose, vienatvės baimę ir pernelyg dideles pretenzijas partneriui.

Puikiai suprantu, kad toks mano požiūris pasirodys jums keistokas ir jūsų protas iš paskutiniųjų stengsis prieštarauti mano teiginiams. Juk formulę „antra puselė“ jums į galvą įkalė begalė filmų, žurnalų, knygų, serialų. Jūsų protas be paliovos tvirtina, kad jums nuolat kažko trūksta. Trūksta puselės, kad taptumėte vientisa, pilnaverte asmenybe. Nes kitaip – išvis ne gyvenimas…

Atskleisiu jums baisią paslaptį, tik niekam nesakykite. Jūs – ne puselė, jūs – vientisa, pilnavertė asmenybė, nepriklausomai nuo to, turite gyvenimo draugą, ar ne. Labai svarbu suvokti savo vientisumą ir pilnavertiškumą, o „puselių“ teoriją geriau kuo greičiau palaidokite.

Kam to reikia?

Pilnavertė asmenybė moka ir nesibaimina reikšti tų jausmų, kuriuos dabar jaučia. Ji moka paprašyti ir daryti tai, ką jai išties reikia daryti, kas svarbu jos gyvenimui. Pilnavertis, vientisas žmogus gina savo požiūrį. Jis nesibaimina, kad jį paliks ar kad jam pasakys „ne“. Vientiso ir pilnaverčio žmogaus nekankina klausimas: „Kada pagaliau susirasiu savo antrą puselę?“

O jeigu jaučiatės esą „pusele“ ir ieškote kitos puselės, tai jūs greičiausiai negalėsite būti toks, kaip ankstesnėje pastraipoje aprašytas žmogus. Jūsų likimas šitame gyvenime – vien tik simptomai, pateikti teksto pradžioje.

Rinkitės patys. Galite likti žmogaus pusele, o galite būti pilnaverčiu, vientisu žmogumi ir sukurti laimingus santykius.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *