Už ką vyras myli moterį

Šis klausimas jaudina ne vieną moterų kartą. Iki šiol šia tema parašyta daug straipsnių, knygų. Nusprendžiau išsakyti savo požiūrį. Iš karto padarysiu išlygą, kad šioje medžiagoje nekalbama apie vyrų viliojimo ir gundymo paslaptis. Kalbame apie rimtesnius ir gilesnius dalykus.

Vyras jaučia jėgų antplūdį, neįtikėtiną pasitenkinimą ir potraukį moteriai, kai jaučiasi reikalingas. Tvirtesni, pilnesni yra tie santykiai, kai vyras jaučia, jog moteriai jo reikia. Jeigu moteris aiškiai parodo savo partneriui, kad jai reikia jo jėgos, apsaugos, kad su juo ji laiminga – vyras atsiveria. Jis kupinas švelniausių jausmų šiai moteriai, kadangi ji jį įkvepia. Jis pasiruošęs ginti, aprūpinti, globoti, žodžiu, padaryti savo moterį laiminga.

Toli gražu ne visos žino, kaip parodyti vyrui jo „reikalingumą“. Daug moterų, pačios to nesuvokdamos, elgiasi visiškai priešingai. Paprastas pavyzdys – kai atsisakote, kad vyras už jus sumokėtų kavinėje. Šitaip moteris nori parodyti savo nepriklausomybę nuo partnerio. Tačiau tuo pat metu ji siunčia jam labai aiškų signalą: „Man tavęs nereikia“. Būtent taip jį iššifruoja vyras.

Kai moteris nerodo savo silpnumo, o priešingai, stengiasi demonstruoti jėgą ir nepriklausomybę, šitaip ji griauna vyro požiūrį į save. Ji gali mąstyti: „Dabar jis pamatys, kokia aš protinga, kokia gera, juk viską galiu pati. Jis tai įvertins, ims mane gerbti, manys, kad tokių kaip aš yra labai mažai… “ ir panašiai. Visiška nesąmonė! Jeigu taip elgsitės, vyras padarys absoliučiai logišką išvadą, kad jis jums absoliučiai nereikalingas. O kam? Juk ši moteris viską gali padaryti pati. Labai dažnai šalia tokios moters vyras nejaučia nieko daugiau, tik savo menkumą ir nereikalingumą. Kaip tik todėl vyrai tokias ir palieka.

Kada vyras myli moterį? Kai jaučiasi jai reikalingas!

Be to, šis jausmas turėtų būti nuolatinis! Tarkime, pačioje santykių pradžioje leidote vyrui suprasti, kad jums jo reikia, kad jums su juo gera ir pan. Tačiau kai santykiai pradeda plėtotis, moteris dažnai ima to nepaisyti. Ji tiesiog pamiršta, kad vyras turi nuolat jaustis reikalingu, jam svarbu gauti šį signalą iš moters. Ir čia prasideda problemos. Kas nutinka, kai vyras nejaučia savo svarbos? Pasikeičia elgesys: jis skiria mažiau dėmesio, laiko, mažiau padeda, nedovanoja dovanų. Natūralu, kad moteriai tai nepatinka. Santykiuose prasideda kivirčai, nesusipratimai ir pan.

Vyro filosofija

Apskritai iš prigimties vyrai yra labiau egoistiški. Jiems svarbi pergalė, pasitenkinimas (kad jaustųsi gerai). Bet kai vyras myli moterį, čia jis ima mąstyti kitaip. Dabar jam svarbu, kad gera būtų ne tik jam, bet ir jai. Būtinai! Kai moteris nustoja teikti vyrui jausmą, kad jai jo reikia, kad jis stiprus, protingas ir apskritai geriausias, vyras vėl įsmunką į pradinę egoizmo būseną. Jam vėl svarbu gerai jaustis pačiam, „išlošti“, „laimėti“, „pasiekti“, tik dabar jam jau nebeįdomu, kaip tuo pačiu metu jaučiasi jo nevertinanti moteris. Dabar jis galvoja tik apie save, būtent save iškelia į pirmą vietą. Būtent tokia yra vyriška filosofija ir prieš prigimtį čia jau nieko nepadarysi.

Jaustis nereikalingu – vyrui tai tarsi lėta mirtis. Kai žlunga santykiai su moterimi, vyras užsidaro savyje ir galvoje iškyla visa eilė klausimų: „Kam man viso to reikia? Kam man reikia šių santykių? Panašu, kad veltui į juos įsivėliau…“

Kai vyras nejaučia, kad daro savo moters gyvenimą geresniu, o ją pačią laimingesne, jam sunku išlaikyti susidomėjimą ir santykius su ta konkrečia moterimi. Nėra motyvacijos ką nors daryti jos labui. Štai į šiuos spąstus ir įklimpsta daugybė moterų. Jos neduoda vyrui suprasti, kad jis joms reikalingas, kad joms su juo gerai.

Ką šioje situacijoje turėtų daryti moteris? Atsakymas: keisti reikia ne jį, o save. Sunku tuo iš karto patikėti, galbūt kai kurios ypatingai trumparegės, toliau savo nosies nematančios moterys netgi pasipiktins, bet tai tiesa. Santykiuose galioja veidrodžio dėsnis: jei santykiuose pradėsite elgtis taip, kaip turėtų elgtis normali moteris, jis pradės keistis normalaus vyro linkme. Ir atvirkščiai.

Pabaigai siūlau šiek tiek pasitreniruoti. Atsakykite sau į šiuos klausimus:

  • Kam man reikia vyro? Išvardinkite bent penkis punktus;
  • Ką aš noriu iš jo gauti? Ką aš dabar iš jo gaunu?

Pasiremdamos rezultatais, pasakykite ačiū savo vyrui. Už tai, ką jau gavote. O toliau jis jums duos vis daugiau ir daugiau.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.