Užpakalio kultas

Anksčiau moterys turėjo taliją, krūtinę, akis, šypseną. Dabar, jei tikėsime reklaminiais stereotipais, beliko vien užpakalis. Sporto salėse prioritetą turi užpakalio raumenų treniravimas. Masinės informacijos priemonėse ir internete diegiamas naujas grožio ir moteriškumo idealas – dama su stangriu, apetitišku užpakaliuku.

Kartais prieinama iki absurdo, kai pažvelgę į nuotraukų srautą Instagrame, regime vien nesibaigiančius užpakalius pačiais įvairiausiais rakursais. O iš už užpakalių, kaip kažkas visiškai antraeilio ir nesvarbaus, kartais prasimuša Fotošopu paredaguoti moteriški veideliai.

Kodėl būtent ši kūno dalis tapo staiga tokia paklausi? Juk ir anksčiau būta su gražiu užpakaliuku susijusių asociacijų, tačiau dabar tai tapo savireklamos, geismo objektu, praktiškai paskelbtas užpakalio kultas.

Geriau pagalvojus, paaiškėja, kad įdomios, netuščios merginos, galinčios pasigirti išsilavinimu, turinčios daug draugų, pomėgių – tiksliai nedalyvauja socialiniuose tinkluose paskelbtame masiniame užpakalių konkurse.

Penktojo kūno taško demonstravimas viešai, savęs, kaip asmenybės, sumenkinimas iki užpakalio, vyksta ne šiaip sau. Tai akivaizdus žlugusio dvasingumo, teisingo savo asmenybės pozicionavimo visuomenėje signalas. Iš esmės viešai demonstruojamo gražaus užpakaliuko savininkė – tai viso labo prekė rinkoje, kurioje tokios moterys keičia save į vyro pinigus.

Toks elgesio modelis liudija apie užslėptus kompleksus. Aktyviai užpakalį reklamuojanti moteris negali būti brandi, įvairiapusiška asmenybė. Įsivaizduokime, kad su jos brangenybe užpakaliu kažkas atsitiks. Kas tai moteriai liks gyvenime, kuo ji pakeis šitą madingą įvaizdį?

Ką ir bekalbėti, ši kūno dalis, jeigu ji graži ir adekvačiai pateikiama, turi iš koto verčiantį poveikį. Ir daugybė moterių sumaniai tuo naudojasi. Tačiau dabar kultivuojamas įvaizdis – ne kas kita, kaip lytinė diskriminacija, kai žmogui suteikiamas prioritetas, remiantis išimtinai viena jo kūnui priklausančia detale.

Paklausa, savaime suprantama, gimdo pasiūlą. Tačiau būtų labai neteisinga vadovautis tokio pobūdžio paklausa. Galima sulaukti trumpos, šio momento sėkmės, kuri labai greitai transformuosis į didžiulį nusivylimą. Kai partneris, o ir aplinkiniai įpras laikyti tave tiesiog kalbančiu užpakaliu.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *