Vaikai mums duodami ne šiaip sau

Ar žinojote, kad vaikai mums dovanojami ne be priežasties? Pagalvokite apie tai. Kodėl būtent jūs „gavote” vaiką su jo konkrečiomis charakterio savybėmis?

Apskritai aš pasisakau prieš apibendrinimus ir žmonių skirstymą į grupes, juk mes visi unikalūs. Tačiau visgi surizikavau išskirti tris pagrindines vaikų atsiradimo mūsų gyvenime priežastis.

Vaikai yra mūsų mokytojai: moko gyvenimo, meilės, moko priimti save. Nemokate dovanoti pasauliui meilės ir juo pasitikėti? Vaikas bus neramus, verkšlens, gali kilti sunkumų santykiuose su kitais vaikais. Kai tik jūs pradedate dirbti su savimi, išmokstate atverti širdį, pasikeičia ir vaikas. Kodėl? Jūsų pamoka išmokta.

Vaikai – mūsų atspindys. Jie dažnai savo elgesiu atspindi mūsų požiūrį į save ir pasaulį. Atkreipkite dėmesį į vaiko elgesį ir pradėkite ieškoti šių savybių savyje.

Taip, taip. Pradėkite nuo savęs. Tai sudėtinga, tačiau pripažinti savo neigiamas savybes – tai jau pusė darbo. Vaikas bijo tamsos, blogai socializuojasi? O jūs patys ar visada esate drąsūs ir gyvenate taip, kad gyvenimas atitiktų jūsų tikslus ir svajones? O gal bijote išeiti iš nemėgstamo darbo?

Vaikai – mūsų pagalbininkai. Labai dažnai jų dėka atrandame geriausius savo talentus. Pradedant piešimu, fotografavimu, baigiant atvejais su neįprastais kūdikiais, kai jų tėvai tapo šios „problemos“ specialistais, pavyzdžiui, gydytojais ar psichologais.

O dažnai tėvai savo gyvenime turės patirti savo kailiu visas tris mažylių apraiškas. Ir reikia jiems už tai padėkoti.

Dėl ko apie tai rašau. Bet kokiu atveju vaikai jūsų gyvenime neatsiranda atsitiktinai. Ne biologinių, o dvasinių procesų požiūriu. Taip, jie yra besąlygiška laimė. Premija mūsų gyvenime. Tačiau jie taip pat yra jūsų pažangos, dvasinio ir asmeninio tobulėjimo variklis.

Jie dažnai netgi protingesni ir įžvalgesni nei mes, suaugusieji. Talentingesnis, išmintingesnis. Tiesa, dėl savo išpūsto Ego ne visada esame pasiruošę tai pripažinti. O juk iš jų galima daug ko pasimokyti.

O svarbiausia pasimokyti to, kodėl mes čia visi apskritai gyvename -kad išmoktume džiaugsmo, meilės ir priėmimo meno.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *