Valdingas vyras – kaip išgyventi šalia jo?

Valdingi vyrai traukia dėmesį savo teigiamomis savybėmis. Jie būna savarankiški, kuria ambicingus planus, mėgsta padėti kitiems, veržliai kopia karjeros laiptais ir stengiasi sukurti materialinę bei finansinę gerovę savo šeimai.

Tačiau kaip ir visur, kur nėra pusiausvyros, jų gerosios savybės gali peraugti į rimtus trūkumus. Dauguma moterų, svajojančių ištekėti „už mūro sienos“, su laiku pastebi, kad atsidūrė tarp mūrinių sienų, kurios pradeda jas slėgti ir varyti į neviltį.

Kita santykių su valdingu vyru medalio pusė

Jo siekis valdyti ir totaliai viską kontroliuoti priveda prie nuolatinio gėrėjimosi savimi. Valdingas vyras pradeda laikyti save geriausiu žmonijos atstovu – protingiausiu, turinčiu turtingą patirtį, naudingų ryšių ir gerų draugų. Kad palaikytų savo reputaciją, jis elgiasi globėjiškai, jam patinka dovanoti dovanas, ypač gražioms moterims. Tačiau visa jo pagalba ir dovanos yra tarsi valdovo dosnumas savo pavaldiniams, tikintis jų lojalumo.

Štai ką reikia žinoti moteriai, kuri ryžosi susieti savo likimą su valdingu vyru:

*jis mėgsta būti linksminamas, jam patinka, kai pasakoja įdomias istorijas;

*jis kaip kempinė sugeria komplimentus ir nuolat jų trokšta, jeigu negauna iš vienos moters, tai suranda kitą, kuri juo nuolat žavėtųsi;

*nepakenčia kritikos, net lengviausia forma, ypač jeigu jis neteisus;

*toleruoja tik pagarbų toną kasdieniame bendravime;

*reikalauja visiško paklusnumo visose gyvenimo sferose.

Kas padeda santykiuose su valdingu vyru?

Jeigu nusprendėte gyventi su valdingu vyru, prisiminkite: visą savo gyvenimą teks taikytis prie jo interesų ir nuotaikų. Nebus jokio bendradarbiavimo, bendrų sprendimų, tarimosi ir svarstymų. Šeimoje bus griežta hierarchija: „Aš – vyras, o tu – mano pati“. Jums padės moteriška išmintis, pavaldinės taktika, begalinė kantrybė ir laukimas.

Ir dar jums teks labai daug už ką atleisti. Valdingi vyrai nepasižymi ištikimybe, jie niekina tuos, kurie nuo jų priklauso, ir neleidžia santykiuose susikurti nors kiek asmeninės erdvės. Kiekvienas jūsų žingsnis, veiksmai ir poelgiai bus žinomi valdovui ir smarkiai kritikuojami, jeigu jie jam nepatiks.

Jo santykiai su moterimis

Karalius, kuriuos jis jaučiasi, visas moteris skirsto į karalienes, pavaldines ir princeses.

Karaliene gali tapti žmona ar kita moteris, kurią jis nuoširdžiai gerbia, kuria žavisi ir tikrai myli. Su ja gali net tartis svarbiais klausimais. Ji turi jam stiprią įtaką. Dažniausiai tai būna jo motina. O žmona geriausiu atveju bus laikoma jo vaikų motina, dėl to gerbiama, bet su ja jis nelabai skaitysis. Išskyrus tuos atvejus, jeigu ji atsinešė turtingą kraitį, turi įtakingus gimines, savo asmeninę finansinę imperiją ir gali visapusiškai paremti savo vyrą ir valdovą.

Prie pavaldinių jis priskiria visas kitas moteris, prie kurių nėra stipriai prisirišęs, kurioms nejaučia ypatingos pagarbos ir susižavėjimo. Čia klesti prekiniai–piniginiai santykiai. Jis įsigyja „paslaugą“, kurią apmoka, o tokią moterį laiko savo nuosavybe, kurią galima perleisti kitam ar padovanoti naudingam žmogui. Bet kurią moterį, kuri priima iš jo dovanas, jis sielos gilumoje laiko parsiduodančia ir pasirengusia bet kokiems santykiams.

Princesių kategorijai priskiriamos nekaltos mergaitės, kurias dar galima užkariauti. Kai kurioms jų jis gali rodyti globėjiškus jausmus, apdovanoti dėmesiu ir rūpesčiu. Kurį laiką jos užima karalienių padėtį, paskui pereina į pavaldinių statusą. Pelenė gali ištekėti už princo ir net tapti karaliene, jeigu ji pati turi savo asmeninius rūmus, nesvarbu, kad laikinai juos užgrobusi pamotė.

Vaikams jis puoselėja stiprius jausmus. Jie yra jo tąsa, nuosavybė, imperijos paveldėtojai. Jis nori, kad jie jį dievintų, žavėtųsi juo ir svajotų tapti tokie kaip tėvas. Nusivylimas vaikais valdingam vyrui būna stiprus smūgis, jis pyksta ant motinos, kad nesugebėjo jų tinkamai išauklėti. Dažnai su suaugusiais vaikais santykiai būna gana šalti.

Valdingas vyras visada turi solidaus nekilnojamojo turto, iki keturiasdešimties metų tampa savo verslo savininku, įmonės valdytoju ar direktoriumi. Jam visada reikia tokių, už kuriuos galėtų prisiimti atsakomybę, kuriems galėtų vadovauti ir komanduoti. Pirmiausia tokiais tampa žmona ir vaikai.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *