Viengungiai, su kuriais laimės nesusikursite

Bet kokių santykių pradžioje neįmanoma nuspėti, kur jie nuves – į vedybas ar išsiskyrimą po kelių pasimatymų. Visa tai priklauso nuo daugybės faktorių. Pasitaiko, kad moters manija santuokai atbaido vyrus, kurie nenori prisiimti atsakomybės. O kai kurie apskritai kategoriškai nusistatę prieš santuoką. Jie mieliau prieš Santuokų rūmų duris suvalgys savo pas, negu įteisins santykius su moterimi. Psichologai išskiria penkis „amžinų viengungių“ tipus.

Kazanova

Žavus, moka apkerėti moterį, susukti galvą romantiškais poelgiais. Tačiau vienos moters jam neužtenka. Kazanovos dažniausiai užauga šeimose, kuriose buvo vieninteliais, dievinamais vaikais. Jie įpratę, kad jais žavisi ir jiems pataikauja. Kazanova visada turi savo moterų kolekciją. Todėl santykių nutrūkimą suvokia ne kaip kažką tragiško, o kaip džiaugsmingą įvykį ir naujo gyvenimo pradžią. Nauja moteris jam geresnė tik todėl, kad ji naujesnė. Psichologine prasme Kazanova į santykius leidžiasi tik dėl naujumo, o ne iš meilės. Jeigu jis veda, apie ištikimybę žmona galės tik pasvajoti. Žmonai teks dalytis vyru su kitomis…

Mamytės sūnelis

Mama tokiems vyrams yra „angelas sargas“, kuris savo mažajam sūneliui visada gali paaiškinti, kodėl jo išrinktoji jam netinka. Toks nuolatinis „aiškinamasis darbas“ sukelia vyrui jausmą, kad jeigu pasaulyje ir yra moteris, kuriai jis išties reikalingas, tai ši moteris – jo mama.

Kai vaikas augo šeimoje, kurioje dominavo hiperprotekcija (padidintas dėmesys vaikui, perdėta rūpinimasis ir globa), jis neturėjo jokios galimybės išsiugdyti savarankiškumo ir atsakomybės. Net ir sulaukęs pilnametystės, toks vyras negali savarankiškai nuspręsti, ką jam daryti.

Vedęs, jis ginčuose visada palaikys mamos pusę. O kai mamos nebebus, šį vaidmenį turės perimti žmona. Vaikų jam nereikia. Šeimoje vaiko vaidmenį jis pasilieka sau. O žmonai teks dirbti už du, nes tokiam vyrui karjera nereikalinga. Net ir sulaukęs šešiasdešimties, jis šventai tikės, kad pinigai auga ant medžių. Ačiū jį taip nuauklėjusiai mamytei nuo dėkingos martelės.

Amžinas jaunuolis

Net ir sulaukus penkiasdešimties, jo galvoje švilpauja vėjai, ir jis visiškai nepasirengęs atsisakyti „laisvės“. Vedybų jis bijo kaip ugnies, kadangi tai antspaudas ant valdiško popieriaus, kuris reiškia daugybę įsipareigojimų, atima teises ir padeda tašką viskam, kas gyvenime buvo įprasta ir pažįstama.

Šiame vyriškyje gyvena tokia savotiška paaugliams būdinga laisvės dvasia. Vaikiškas tikėjimas, kad vos tik panorės, galės tuojau pat vesti ištisą sportinės gimnastikos komandą, visa tai pamažu perauga į išpūstą savivertę. Tai vyras, kuris įsitikinęs, kad tereikia jam pirštu pamoti ir moteris ims bėgioti jam iš paskos.

Greta jo geriau būti šaltesnei, leisti jam suprasti, kad aplink yra daug kitų vyrų… Galbūt tada jis ir paaukos savo laisvę, kad paimtų į nelaisvę mylimą moterį? Nors jam dažniau būdinga gyventi su moterimi ir susilaukti su ja bendrų vaikų, o štai apie santuoką negali būti jokios kalbos. Įdomu tai, kad toks vyras visiškai nelinkęs į neištikimybę. Jeigu su moterimi jam gerai, tai su ja ir gyvens.

Ledkalnis

Vyras, paniškai bijantis artumo ir intymumo. Santykiai su juo visada prasideda gražiai. Būtent tokio tipo vyrai linkę į romantiškus prisipažinimus. Susidaro įspūdis, kad yra pasirengęs nuskinti jums visas žvaigždes nuo dangaus, tačiau iš tiesų jis visiškai netiki atsidavimu ir draugyste, o gilesnių santykių bijo kaip ugnies. Dėl to, vos pajunta prieraišumą moteriai – tojau pat nutraukia santykius. Bijo rimtų santykių, nors pats nežino priežasties. Jam lengviau visiems draugams sakyti, kad dar nerado tos vienintelės, negu pasiryžti ilgam romanui su patinkančia moterimi.

Akademikas

Gyvena savo gyvenimą, kuriame moteriai skirta tarnaitės vieta. Įkvėpimas ir aistra jam – paveikslai, muzika. Gyvena pagal laisvą grafiką: eina kur nori, sugrįžta, kada nori. Jis įsitikinęs, kad moteris niekada nesupras jo minčių ir jausmų, todėl jos vieta – virtuvėje. Nors jo gyvenime įmanomas ir „mūzos“ variantas – nepasiekiama moteris, kuri laikosi per atstumą ir nesuteikia jam galimybės sugadinti fantazijose puoselėjamo įvaizdžio susitikimu su realybe.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.