Vyrai adekvatesni už moteris?

Įstatymo ar dėsnio nežinojimas neišlaisvina nuo atsakomybės. Jei nieko nežinote apie Niutono dėsnį, obuolio kritimo trajektorijos šis jūsų neišmanymas absoliučiai nepaveiks.

Jeigu šį dėsnį žinote, galite pasirinkti – padrybsoti po obelimi ar laikytis nuo jos kuo toliau. O jei gyvenate palaimingoje nežinioje, tai kad ir kaip būtų gaila, rizikuojate gauti obuoliu per galvą.

Yra fiziologiniai santykių dėsniai. Pavyzdžiui, jei važiuosite automobiliu kalnų serpantinu 120 km/h greičiu atbuline eiga, turite daug šansų patekti į avariją. Bet jeigu laikotės visų taisyklių, šansai patekti į avariją smarkiai sumažėja, nors galutinai, žinoma, neišnyksta. Pradedant santykius, svarbu išmanyti vyro ir moters psichologiją. Visų pirma lyčių ypatumus ir psichologinius skirtumus.

Ir atsižvelgti į individualius partnerio ypatumus.

Vyras niekada nepakeis tau draugės, jis kitoks. Ir jis negali būti toks pat suprantantis ir užjaučiantis, jis – logiškas ir ryžtingas. Jam paprasčiau išspręsti tavo problemą, negu tiesiog tave išklausyti.

O vyrams, savo ruožtu, neverta tikėtis, kad žmona taps draugu ir bendražygiu, kaip jis supranta šiuos vaidmenis.

Mes pernelyg skirtingi. Neretai vyrai aprašo idealią moterį-partnerę kaip savo draugą kitą vyriškį. O moterys aprašo savo idealų partnerį kaip geriausią draugę, t.y. kitą moterį.

Anekdotas į temą:

Vyrukas nupirko naują sofą ir negali užtempti jos į butą, prašo kaimyno:

-Klausyk, drauguži, padėk man su šita sofa, vienas nesusitvarkau.

Šeimininkas griebia vieną sofos galą, kaimynas – kitą, o sofa – nė iš vietos. Abu kankinasi pusę valandos. Netekę jėgų prisėda ant sofos, užsirūko. Šeimininkas atsiduso:

-Kaip gi sunku, pasirodo, užnešti tą sofą į namus!

-Užnešti į namus?! – nustemba kaimynas. – Tai mes ją ne į lauką ją tempiame?

Ir taip gyvena labai daug šeimų.

Moteris, tvirtai tiki, kad pakeis partnerį, kažką pataisys jame, ištaisys, paremontuos ir pavers jai reikalingu idealu. Tokiu, kad visos draugės iš koto išvirstų iš pavydo. Ir gaunasi taip, kad ištekėjusi už žvejo, gyvenančio ant Baltijos kranto, ji pradeda lipdyti iš jo Dzūkijos ūkininką. Ir laukia nesulaukia, kai jis ims iš žūklės plukdyti jai agurkus. Ar bent jau, iš bėdos, užsiims agurkų auginimu ant jūros kranto.

Vyrams būdinga priešinga iliuzija. Jie įsitikinę, kad jų moteris niekada nepasikeis. O tai – klaida.

Moteris labai permaininga, tai lemia jos hormoninis fonas. Jos nuotaika gali keistis po kelis kartus per dieną. Iki santuokos moteris labai stipriai save tramdo ir iš paskutiniųjų stengiasi nedemonstruoti nuotaikos svyravimų. Daryti jai tai labai nelengva, tačiau moteris kenčia, laukdama nesulaukdama tos dienos, kai tu ją pasirinksi ir su ja susituoksi.

Čionai turiu jums kitą metaforą. Jeigu turi karvių bandą, reiškia, turėsi ne tik pieno ir mėsos, bet ir kalnus mėšlo, kurį teks reguliariai kuopti. Labai tinka šeimyniniam gyvenimui apibūdinti.

Medaus mėnuo amžinai nesitęs. Bus konfliktų, krizių, nuotaikos svyravimų, stresų. Svarbu tam pasiruošti ir išmokti visa tai pergyventi. Leisti kitam būti savimi ir nereikalauti neįmanomo.

Žinoma, kad taptum generolo žmona, reikia ištekėti už leitenanto. Tačiau anaiptol ne kiekvienas leitenantas turi potencialą tapti generolu. Kaip sakoma – gimęs šliaužioti į dangų nepakils.

Beje, būtent moterys dažniausiai klysta šioje srityje. Vyrai labiau adekvatūs rinkdamiesi sau porą, jie žymiai rečiau turi nerealių lūkesčių. Kaip rašiau aukščiau, vyras tikisi, kad jo pasirinkta moteris nesikeis ir viskas liks taip, kaip yra dabar.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *