Vyrai tokie pat emocingi kaip moterys

Atliktas dar vienas tyrimas, galintis sukelti ginčų dėl lyčių skirtumų. Visuotinai priimta manyti, kad moterys yra labai emocingos, kadangi dažniau verkia, juokiasi, laisviau elgiasi, o vyrams priimta būti ramiems ir griežtiems. Tačiau pagal nervingumo lygį, entuziazmą ir kitus emocionalumo rodiklius vyrai, kaip paaiškėjo, nė kiek nenusileidžia moterims. Jie tiesiog demonstruoja šį emocionalumą kitais būdais.

Dar daugiau – pati visuomenė skirtingas lytis suvokia skirtingai. Pavyzdžiui, jei tėtis stebi savo vaiko futbolo rungtynes ​​ir labai jaudinasi, gyvai gestikuliuoja, šūkauja ir net ką nors skanduoja, pašokęs nuo suolo, žmonėms jis atrodo kaip normalus entuziastingas tėvas. Jei moteris demonstruos analogiškas emocijas, aplinkiniams ji atrodys kaip iracionali isterikė.

Mičigano universiteto mokslininkai ištyrė vyrų ir moterų emocijų interpretavimo skirtumus. Analizė parodė, kad nors šias interpretacijas įtakoja išankstiniai nusistatymai, emocionalumu vyrai ir moterys vienas nuo kito nesiskiria.

Ir nereikia kalbėti apie moteriškus hormonus. 75 dienas mokslininkai stebėjo vyrus ir moteris, net atsižvelgdami į moterų mėnesinius ciklus. Nebuvo reikšmingo emocijų skirtumo tarp abiejų lyčių. Įrodyta, kad vyrų emocijos svyruoja taip pat, kaip ir moterų emocijos, tačiau, matomai, dėl skirtingų priežasčių.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.