Vyrams tik viena galvoje…

Dažna moteris šventai tiki, kad viskas, ko vyrams iš jos reikia – tai seksas ir nieko daugiau. Nors taip, žinoma, nėra. Vyrai irgi nori meilės, artimų, tvirtų, pasitikėjimo kupinų santykių su mylima moterimi. Yra, žinoma, ir tokių, kurie išties ieško vien sekso, ir būtent juos jūs ir pritraukiate tokiomis savo mintimis. Turėsite ne daugiau kaip lengvus santykius be įsipareigojimų.

Pastebėjau, kad dauguma moterų, kurios vyrus laiko galvojančiais vien apie seksą, kitados, praeityje buvo nukentėjusios nuo santykių su tokiais egzemplioriais ir dėl to dabar šventai įsitikinusios, kad visi vyrai – niekšai. O dar pastebėjau, kad šios moterys įsitikinusios, jog vienintelis dalykas, kuriuo moteris gali realiai sudominti vyrą, yra būtent seksas.

Kitaip sakant, taip mananti moteris, pačia didžiausia vertybe laiko tik savo kūną ir galimybę jį gauti. Ir tai labai liūdna, ypač turint galvoje, kad vyrai pasąmoningai nuskaito šį jos skleidžiamą signalą ir iš tiesų žvelgia į ją vien kaip į „mėsą”, kaip į sekso objektą. O rimtiems santykiams jie susiras kitą moterį, kuri myli ir gerbia vyrišką giminę. Vyrai tai puikiausiai jaučia.

Norint ištrūkti iš šio užburto rato, norint išmesti iš galvos šias įkyrias ir toksiškas mintis, būtina suprasti, kuo dar jūs realiai galite patikti ir sudominti, išskyrus kūną? Ką turite tokio ypatingo ar net unikalaus? Juk kiekvienas žmogus yra savaip unikalus. Tai kuo gi dar galite užkabinti vyriškį ir sužadinti jam norą pasilikti su jumis ilgesniam laikui, o ne kelioms naktims. Galbūt netgi visam gyvenimui…

Atsisėskite ir ramiai apie tai pagalvokite. Galite netgi užsirašyti savo teigiamas savybes ant popieriaus. Pavyzdžiui, esu gera, nuoširdi, moku rūpintis, būti ištikima, esu įdomi, turiu turtingą, pilnavertį nuosavą gyvenimą… Ir skaitykite šį sąrašą iki to laiko, kol pagaliau patikėsite, jog esate išties verta tikros ir nuoširdžios meilės, o ne vien sekso.

Kol nepajausite, kad jau visiškai kitaip žvelgiate ir galvojate apie vyrus. Kol nesuprasite, kad jūs vėl jais pasitikite ir esate pasirengusi atverti širdį, kad įsileistumėte į ją naują meilę. Tikiu, kad jums tai pavyks.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *