Vyras ir jo teritorija

Jeigu vyras ir moteris nori gyventi kartu, tai daryti reikia vyro teritorijoje, ir štai kodėl.

Tikrosios vyriškos vyro savybės pasireiškia tik tada, kai jis yra savo teritorijos šeimininkas. Tai gamtos jam „instaliuotas” instinktas ir neginčijamas faktas.

Vyras pats turi pasirinkti savo šeimos gyvenimo vietą ir būdą.

Yra žinoma, kad daugelis protingų plėšriųjų gyvūnų, tokių kaip vilkai, nelaisvėje veisiasi labai vangiai, kadangi aiškiai jaučia, jog tai ne jų teritorija.

Atkreipkite dėmesį štai į ką:

Žygyje vyras niekada neis tuo maršrutu, kurį pasirinko moterys, ir nestatys palapinės ten, kur jos užsimanė. Tikras vyras pats pasirinks laukymę stovyklai.

Namuose tikras vyras visada turi savo šeimininkišką vietą, savotišką stebėjimo punktą, iš kurio gerai matosi durys ir visi namiškiai. Vyrui nepatinka, kai šioje vietoje atsisėda kas nors kitas.

Vyras išmėto savo kojines, marškinius ir kitus asmeninius daiktus ne todėl, kad yra toks apsileidėlis, o todėl, kad šitokiu būdu pasąmoningai žymi savo teritoriją. Kai tik berniukai paauga, jiems irgi ima reikštis šie bruožai.

Normalus vyras nemėgsta miegoti prie sienos, atsigula ant krašto, arčiau durų, kad jei kas nors atsitiktų, galėtų reaguoti į avarinę situaciją.

Tie „kvaili” klausimai moteriai, ar ji išjungė viryklę arba lygintuvą, nereiškia, kad jis kabinėjasi. Vyras tokiu būdu tiesiog rūpinasi savo teritorijos saugumu.

O dabar pagalvokime, kas atsitiks, jei vyras apsigyvens moters teritorijoje.

Jis gal ir mokės už šią teritoriją, ir remontuos, tačiau be didelio entuziazmo – tai bus prievolė, o ne genties vado įkvėpimas.

Jis turės gyventi pagal moters, kuri šiuo atveju yra situacijos šeimininkė, taisykles. Jis neturės realios, jam taip reikalingos dominuojančios padėties.

Tvarkos taisyklės moteriškoje teritorijoje dažniausiai yra griežtesnės, jam teks prie jų prisitaikyti ir „vaikščioti išsitempus”, o tai neprisideda prie gražiausių vyriškų savybių pasireiškimo.

Intymūs santykiai bus žymiai prastesni (čia aktualus jau minėtas principas „vilkai nelaisvėje nesidaugina”).

Ir štai dar keletas įdomių dalykų: būsto paskolos ir paskolos, išduotos moteriai, apmokamos žymiai sunkiau, kadangi ima buksuoti vyro atsakomybės už savo priimtus sprendimus mechanizmas.

Beje, aš labai smarkiai susimąstyčiau, prieš imdama susitikinėti su vyru, kuris gyvena savo mamos teritorijoje.

Su mama gyvenančio vyro vyriški instinktai greičiausiai yra nuslopinti ir užgniaužti, nes didžiąją laiko dalį jis praleidžia sūnaus, tai yra dar berniuko, vaidmenyje. Jei taip nebūtų, jis jau seniai būtų pabėgęs iš ten – bet kur, kad tik galėtų būti laisvas.

Dėl tos pačios priežasties neturėtumėte siūlyti vyrui gyventi su savo tėvais.

„Genties vado” vietą jūsų tėvų teritorijoje jau užima tėtis ar mama, o vyras šioje situacijoje negalės atskleisti savo potencialo.

Netgi patarlė „Su mylimuoju ir lūšnoje – rojus”, žvelgiant tokiu kampu, įgauna ne romantišką ar ironišką, o pakankamai realią ir praktišką prasmę: geriau pradėti nuo nulio, net ir mažiau palankiomis sąlygomis, nei naudotis tėvų teritorija.

Dėl to, jei būčiau moteris, pirmiausia gerai pagalvočiau prieš kviesdama vyrą gyventi pas save.

Moterys nori, kad vyrai būtų herojai, maitintojai ir gynėjai, o pakišusios juos po savo sijonu, nieko panašaus negauna. Vyrui reikalinga sava teritorija, už kurią jis atsakingas.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *