Vyras ir moteris. Skirtumai, kurie vienija

Vyrai nemoka to, ką moka moterys. O moterys nemoka to, ką moka vyrai. O viso to priežastis labai banali – mes skirtingi!

Kodėl?

Todėl, kad moteriška psichika skiriasi nuo vyriškos. O psichikos skirtumus lemia tai, kad vyrų ir moterų funkcijos skiriasi:

  • Moteris gimdo, augina, myli.
  • Vyras medžioja, saugo, aprūpina.

Įgijusi šiokios tokios gyvenimiškos ir profesinės patirties, padariau sau stulbinančią išvadą: „To, ką puikiai moka vyras, absoliučiai nemoka moteris. Ir atvirkščiai”.

Spręskite patys:

Vyrai moka ilsėtis. Moterys – ne

Matyt, gerai žinomas posakis „O jeigu staiga karas, o aš pavargęs?!“ yra kalte įkaltas į vyrų smegenis ir vyrai šio principo laikosi kiekvieną minutę.

Vyras krinta pailsėti iškart, kai tik supranta, kad yra pavargęs. Svarbu, kad kur nors netoliese būtų mėgstama sofa. O jeigu jos nėra, puikiausiai įsitaiso automobilyje, ant suoliuko, ant žolės.

Moteriai, kad ji prigultų pailsėti, reikia būti tokiai pavargusiai, kad nebeliktų jėgų išsilaikyti vertikalioje padėtyje.

Vyras savo prigimtimi dvasingas, moteris – materiali

Jokio paradokso čia nėra. Jeigu ne mes, moterys, vyrai ir XXI amžiuje gyventų miške išsikastose žeminėse. Ir niekas jums nebūtų išradęs jokio Audi X6.

Tik nenumaldomas moters noras įgyti materialių dalykų veda į tai, kad ji „įkvepia“ vyrą užsidirbti ir sugalvoti tuos materialius dalykus.

Vyras plečiasi, moteris gilėja

Praktikoje šis skirtumas gerai matomas tada, kai pora įsirengia būstą. Vyrui svarbūs kvadratiniai metrai, lubų aukštis, moteriai – jaukumas, komfortas, užuolaidos ir kt.

Santykiuose tai pasireiškia dar ryškiau. Vyras kartą „užkariavo“ moterį, tai yra „išsiplėtė“. O moteris paskui visą gyvenimą stengiasi santykius gilinti, rūpinasi, kad jie būtų dar artimesni.

Skirtumai psichikos ir kūno lygmenyse veda į tai, kad vyras siekia moters, o moteris – vyro.

Ir daro jie tai, turėdami vieną vienintelį tikslą – įgyti tas savybes, kurių patys neturi, ir taip tapti vientisomis asmenybėmis.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *