Vyresnio amžiaus moterų įpročiai, kurie atbaido vyrus

Pasirodo, be akivaizdžios naudingų charakterio savybių, sulig amžiumi moterys įgyja ir tokių bruožų, kurie atbaido stipriosios lyties atstovus.

Pernelyg pasitikinti

Su amžiumi kiekviena moteris išmoksta objektyviai vertinti savo galimybes, pajaučia savo vertę, aiškiau supranta, kas yra gerai, o kas blogai. Ji neleis savęs įžeisti, pažeminti ir duos tokiems bandymams rimtą atkirtį, o pasitikėjimas savimi – svarbiausia jos savybė.

Tačiau neretai damos puola į kraštutinumus ir tampa arogantiškesnės, savarankiškesnės, būna linkusios įsakinėti aplinkiniams, pradeda laikyti save protingesnėmis už kitus. Vyrai, tai matydami, pasišalina, kad išvengtų nė vienam normaliam žmogui nereikalingų konfliktų.

Dažnai būna nepatenkintos

Nepasitenkinimas – normali reakcija į aplinkybes, kurios mūsų netenkina. Tačiau jeigu dama nuolat niurzgės, demonstruos susierzinimą, kritikuos vyrą, jo artimuosius ir draugus, normalių santykių užmegzti su ja tikrai nepavyks.

Infantilumo apraiškos

Net ir sulaukusi vyresnio amžiaus moteris turi teisę pabūti miela ir bejėge būtybe. Gaila, bet neretai mielos ir naivios mergaitės įvaizdis sukuriamas tam, kad šiai moteriai visi viskame nusileistų, padėtų. Tokie metodai, žinoma, suveikia, tačiau visame kame būtinas saikas.

Jei nuolat griebsitės tokių manipuliacijų, galite lengvai atstumti bet kurį žmogų ir jau tikrai atstumsite suaugusį protingą vyrą, kuris puikiausiai supranta, kad suaugusi dama pajėgi pati savimi pasirūpinti.

Renkasi drabužius ne pagal amžių

Kai kurios moterys, siekdamos kuo ilgiau pratęsti jaunystę, pademonstruoti figūros privalumus, renkasi iššaukiančius drabužius. Tačiau sulaukus vyresnio amžiaus, tokių apdarų visgi derėtų atsisakyti. Nesolidu ir netgi komiška…

Neprižiūri savęs

Sulig amžiumi ateina suvokimas: nei madingi drabužiai, nei brangi kosmetika, nei grožio procedūros nepadės atkurti prarastos jaunystės, o toliau kai kurios moterys padaro visiškai neteisingą išvadą: vadinasi, rūpintis savimi nebereikia. Tačiau vyrai mėgsta damas, kurios išlieka moteriškos ir gražios bet kuriame amžiuje. Rūpinimasis savimi – kasdienė dailiosios lyties atstovių būtinybė.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *