Vyro ir moters energetika. Harmoningų santykių paslaptis

Vyrai ir moters keičia vienas kito likimus, dėl ko gali radikaliai keistis jų gyvenimai.

Vyro energetika atsakinga už idėjų realizavimą, atkaklų darbą, pažangą, už tai, kad santykiai pajudėtų į priekį iš mirties taško ir pasiektų savo sekantį punktą, už drąsių sprendimų priėmimą. Moteriška energetika – meilės energija. Kad vyras pasiektų tikslą, jam reikalinga jėga, kurią duoti gali tik moteris. Nuo to, kaip vyksta energijos mainai poroje, priklauso, kokie bus santykiai. Svarbu teisingai sureguliuoti tarpusavio ryšius, siekti abipusės harmonijos ir išmanyti, kaip reikia maitinti vienas kitą sava energija.

Kaip moteris pritraukia vyrą

Būtent moteriška energija pritraukia vyrą, o paskui suformuoja ir jo požiūrį bei elgesį. Kuo stipresnė ir pozityvesnė bus ta energija, tuo harmoningesni santykiai šeimoje, tuo sėkmingesnis vyras. Moteris atsakinga už pozityvias mintis savo galvoje, moralines vertybes, teigiamas emocijas, dvasinę harmoniją ir sugebėjimą dalinti meilę. Tai būtent tie faktoriai, kurie nulemia jos šeimos likimą. Turėkite galvoje, kad moteris užpildo vyrą energija, kuri jam būtina dvasiniam ir asmenybės augimui.

Vyrą galima palyginti su automobiliu, o moterį – su degalais. Dėl to laimingo gyvenimo trokštančioms moterims labai svarbu sekti savo moteriška prigimtimi ir stiprinti savo moterišką galią.

Kaip vyksta apsikeitimas energija

Energijos mainai prasideda iškart, jau pirmosiomis pažinties minutėmis, fiziniame lygmenyje. Atsiradus šiltesniems santykiams, energijos mainai pradeda vykti emociniame, dvasiniame, protiniame lygmenyse.

Kai žmonės susilieja meilėje, moteris duoda (fiziškai, morališkai, emociškai ir intelektualiai), o vyras, gavęs iš jos būtinų jam resursų, pradeda veikti ir kurti. Tuo pat metu ir jis turi duoti kažką mainais. Moterims dažnai nepakanka fizinių jėgų, dėl to vyras užtikrina moteriai apsaugą, geras sąlygas gyventi ir dvasiškai vystytis. Moters uždavinys – dovanoti meilę, palaikymą, kurti tvarką ir jaukumą. Vyro pareiga – keisti, pertvarkyti pasaulį, dėl to jis atiduoda moteriai ne pačią energiją, o jos materialius pasireiškimus, kuriuos sukūrė, gavęs moteriškos energijos. Jeigu jis neužtikrina moteriai normaliam gyvenimui būtinų sąlygų arba moteris nepadeda vyrui augti kaip asmenybei, santykiai pasmerkti. Palaikymo deficito rezultatu taps pyktis, pavydas, nuoskaudos, praradimo baimė, emocinė priklausomybė.

Harmonijos paslaptys. Kaip palaikyti energetinį ryšį tarp vyro ir moters

Svarbu pastoviai išlaikyti poros energetinį balansą. Jeigu vyras gauna iš moters energiją ir jėgą, kuri padės įgyvendinti tikslus, tokiu atveju jis turi jausti nuoširdų norą grąžinti moteriai tą energiją rūpinimosi, pinigų ar fizinės pagalbos pavidalu. Tokiu būdu susikuria naujas energijos mainų ratas. Viso to įkvėpta moteris dovanoja savo energiją su nauja jėga ir vyras pasiekia dar didesnių ir ambicingesnių tikslų ir vėl vyriškai išreiškia jai savo meilę. Štai čia ir slypi laimės paslaptis.

Pats svarbiausias dalykas – lygybė. Harmoninguose santykiuose nėra to, kuris veda ir to, kurį vedasi. Yra tik lygiavertis sąveikavimas. Jei kažkas iš poros narių ims elgtis egoistiškai, prasidės nemalonumai iš pradžių vienam, o paskui ir kitam.

.Naujienos iš interneto

One thought on “Vyro ir moters energetika. Harmoningų santykių paslaptis”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *