Vyro meilės kriterijai

Dauguma žmonių iš savo patirties supranta, kad vyras ir moteris yra visiškai skirtingos būtybės. Tačiau tai ne visada padeda gyvenime ir žmonės vis tiek lipa ant to paties grėblio. Atrodytų, tereikia atsisėsti, išanalizuoti savo ir partnerių veiksmus, elgesį ir žodžius, ypač jei situacijos nuolat kartojasi. Jei visos tos situacijos tyliai mums šnabžda – „Išsiaiškink, pagaliau, kas negerai, pašalink tas negeroves iš savo gyvenimo, arba ištaisyk tai savyje, antraip pritrauksi tą pačia bjaurastį, ir ji kuo toliau, tuo didesnį poveikį darys tavo gyvenimui“.

Ką reikia suprasti?

Būtina suprasti, kad:

  • Vyras ir moteris skirtingai suvokia vienas ir tas pačias aplinkybes;
  • Skiriasi jų psichiniai procesai (dėmesys, vaizduotė, suvokimas, mąstymas, atmintis), jų išsivystymo lygis ir eiga;
  • Jie visiškai skirtingai jaučia šį pasaulį;
  • Gali visiškai skirtingai, poliariškai žodžiais išreikšti tuos pačius jausmus ar įspūdžius, tarsi jie būtų buvę ir viską matę skirtingose ​​vietose ir situacijose;
  • Visiškai skirtinga galutinė reakcija į įvykius ir reiškinius;
  • Vyras ir moterys turi kiekvienas skirtingą „tiesą“;
  • Vadinasi, jie visiškai skirtingai jausis santykiuose, skirtingai į viską reaguos ir skirtingai elgsis su savo antra puse.

Pagal kokius kriterijus galima vertinti vyro santykių su moterimi rimtumą?

Vyras pareiškia. Bet kokioje draugijoje ir apskritai visuomenėje: „Tai mano moteris…“, „Susipažinkite, tai mano draugė…“, „Šiandien su manimi – mano brangioji puselė…“ vietoje tiesiog „Susipažinkite, tai Marytė“.

Vyras aprūpina finansiškai savo moterį, jei tik, žinoma, priėmė galutinį sprendimą: „Tai ji, mano vienintelė, ir man svarbu ją aprūpinti, kad jai nieko netrūktų, o jei neturėsiu pakankamai pinigų, būtina uždirbti, juk jeigu bus laiminga ji, tai ir aš jausiuosi laimingas“.

Vyras saugo ir gina. Bet kokioje situacijoje jis sukurs saugumo ir patikimumo sferą, taip elgtis diktuoja genetinė programa.

Būtent taip vyras išreiškia tikrą meilę savo moteriai, rodo rūpestingumą ir dėmesį, pasąmoningai vadovaudamasis aukščiau išvardintais įsitikinimais.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *