Vyro-nugalėtojo gyvenimo draugė

Pats paprasčiausias būdas suprasti vyrą – pažvelgti į jo moterį. Į moterį, kurią jis išsirinko, kurios pasiekė ir su kuria gyvena. Visa kita nesvarbu, svarbi moteris, kuri yra greta vyro.

Moteris stipri, valinga, savimi besirūpinanti, save prižiūrinti – reiškia, vyras yra kažko vertas ir turi savigarbą. Jis daug pasieks gyvenime. Svarbiausią prizą jis jau gavo. Sugebėjo laimėti tokios moters meilę.

Ištikima ir ūkiška moteris, kuriai svarbios šeimos vertybės, padės pasiekti gerovę. Vyrai irgi kartais laiko savo veiklos prasme resursų gausinimą.

Jei moteris protinga – reiškia, ir vyras protingas. Kartu jie gali realizuoti pačius sudėtingiausius planus ir sukurti kažką išskirtinio ir puikaus.

Kilni, gera ir maloni moteris – reiškia, vyras taip turi šių savybių, jis jas toliau vystys, net jeigu kol kas nelabai pastebimas jo intelektas. Nors moterį jis pasirinko labai netgi protingai!

Laiminga ir laisva, stipri ir protinga, ištikima moteris – vyro-nugalėtojo gyvenimo draugė. Net jeigu jis pradėjo savo gyvenimo kelią šiaip sau, neypatingai, nuo nepritekliaus ir klaidų.

Moteris – tai pasiekimas ir apdovanojimas, kurį iškovoja vyras. Tai – vyro lygmuo. Jo siela atsispindi jo širdies damoje tarsi veidrodyje.

O kai šalia iš pažiūros stipraus ir sėkmingo vyro yra „tuščiagalvė lėlė” – jo karjera pasmerkta. Net jeigu jis šiuo momentu kupinas energijos ir turi begalę galimybių.

Po kurio laiko jis viską praras; širdyje jis negerbia savęs. Netiki ilgalaike sėkme. Ir vietoj auksinės nugalėtojo taurės, jis pasirinko blizgantį apgailėtiną žaisliuką.

Jei moteris pikta – reiškia, kad ir vyras piktas savo širdyje. Net jeigu jis vaizduoja nuostabų žmogų ir kalba gerus žodžius; jis pasirinko savo tikrosios sielos atspindį.

O pats liūdniausias vaizdas – nuskriausta ir nusikamavusi moteris šalia sėkmingo ir stipraus vyro. Jis pasirinko silpną žmogų ir treniravosi, tą žmogų engdamas. Pavertė savo moterį verge. Reiškia, širdyje ir jis pats yra vergas. Ir jam lemta būti kažkieno vergu.

Moteris – neįkainuojamas apdovanojimas vyrui-nugalėtojui, jo pasirinkimas, jo triumfas. Koks iš tikrųjų yra vyras ir ką apie save galvoja, nesunku suprasti, pažvelgus į jo damą.

Joje – vyro širdies ir sielos atspindys.

Jo lygis ir jo nuomonė apie save…

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *