parduodami vyrai

Vyrų parduotuvė

Viename mieste atsidarė parduotuvė, kurioje moterys galėjo išsirinkti ir nusipirkti sau vyrą. Priešais įėjimą buvo pakabintos naudojimosi parduotuve taisyklės:
  • Jūs galite aplankyti šią parduotuvę tik vieną kartą gyvenime;
  • Mūsų parduotuvėje 6 aukštai: vyrų kokybė gerėja sulig kiekvienu aukštu.
  • Jūs galite išsirinkti bet kurį vyrą viename aukšte arba kilti aukštyn.
  • Kategoriškai draudžiama grįžti į žemesnius aukštus.

Viena moteris ilgai abejojo, bet galiausiai visgi ryžosi išsirinkti gyvenimo draugą. Ir štai ji priešais įėjimą…

Susipažinusi su taisyklėmis, įžengė vidun, apsidairė pirmame aukšte. Jame kabojo iškaba: „Vyrai, turintys darbą“.

Nusišypsojo ir neužtrukdama ilgiau, pakilo į antrą aukštą.

Iškaba šiame aukšte skelbė: „Vyrai, turintys darbą ir mylintys vaikus“.

Moteris nusišypsojo ir neužtrukdama ilgiau, pakilo į trečią aukštą.

Iškaba jame reklamavo: „Vyrai, turintys darbą, mylintys vaikus ir nepaprastai gražūs“. „Nieko sau!“ – nusistebėjo moteris – „Būna ir tokių, pasirodo…“ Pakui nusišypsojo ir neužtrukdama ilgiau, pakilo į ketvirtą aukštą.

„Vyrai, turintys darbą, mylintys vaikus, iš koto verčiančio grožio ir padedantys namuose“ – skelbė iškaba. „Fantastika!“ – sušuko moteris. – „Man labai sunku atsispirti tokiam pasiūlymui!“ Tačiau paskui nusišypsojo ir nuėjo į penktą aukštą.

Čionai ant iškabos ji perskaitė: „Vyrai, turintys darbą, mylintys vaikus, svaiginančiai gražūs, padedantys namuose ir labai romantiški“. Moteris labai panoro likti šiame aukšte ir išsirinkti sau vyrą, tačiau vis tiek nubėgo į šeštą aukštą.

O čia iškaba iškilmingai skelbė: „Jūs šiame aukšte esate klientė Nr. 4862065215985, ir turime Jums pranešti, kad vyrų čia nėra. Šitas aukštas pastatytas tik tam, kad eilinį kartą galima būtų įrodyti, jog moters patenkinti neįmanoma. Dėkojame, kad apsilankėte mūsų parduotuvėje!“

Beje, priešingoje gatvės pusėje įsikūrė „Žmonų parduotuvė“. Pirmame aukšte ten buvo moterys, mėgstančios užsiimti seksu. Antrame – turtingos ir mėgstančios seksą. O į aukštus nuo trečio iki šešto iki šiol taip niekas dar ir neužlipo.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *