Vyrui beprasmiška ieškoti moters palaikymo

Pagalvokite, ką reiškia moteris, kuri palaiko? Tai reiškia, kad be jos palaikymo vyras suklups ir nukris, negalės pats vaikščioti. Ji tarsi ramentas savo stipriam ir drąsiam išrinktajam. Jokio kito traktavimo žodis „palaikymas” neturi.

Jeigu pripažįstame, kad vyrui reikia ramento, tuomet verta pripažinti ir tai, kad vyras nepajėgus pats susitvarkyti, jam trūksta vidinės jėgos, kuri padėtų atsistoti ir žengti toliau.

Jeigu pripažįstame, kad vyrui trūksta jėgų ir reikia moters palaikymo, reikia pripažinti, kad moteris tokią jėgą turi. Bet jei ji turi tokią galią, kodėl ir pats vyras negalėtų jos įgyti?

Jei moteris sakys „tau pavyks“, „tu šaunus“, „aš tavimi tikiu“, kai vyras pats savimi netiki, tai reikš vieną iš dviejų dalykų:

1) ji pati tuo netiki, dėl to meluoja.

2) ji randa savyje jėgų patikėti, kai pats vyras negali to padaryti.

Abu scenarijai yra blogi. Arba gaunasi, kad šalia jo – moteris, kuri apgaule bando motyvuoti partnerį, arba ji yra už jį stipresnė. Jei ji stipresnė už vyrą, jis negali jaustis tikru vyru. Tokiu, kuriuo galėtų pasikliauti kiti.

Štai kodėl beprasmiška ieškoti palaikymo iš moters. Ji gali užjausti ir pergyventi, drauge su jumis liūdėti ir džiaugtis, bet tik ne tikėti jumis labiau, nei jūs patys savimi tikite. Stipriau už patį vyrą tikėti juo galėjo tik mama, kai berniukas buvo dar mažas, tačiau tas laikas jau seniai praėjo.

SVARBU! Visai kitas dalykas, kai moteris pati trokšta palaikyti vyrą ir nuoširdžiai pasakyti, kad juo žavisi ar kad juo tiki.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *