Vyrus atstumianti moteriška savybė

Tai daro tikriausiai visos moterys, ir tai labai erzina vyrus.

Ką mes tokio darome konkrečiai?

Mes nesiklausome, kai jie kalba.

O juk pats geriausias būdas parodyti žmogui, kad jį vertiname ir girdime – klausytis! Klausytis su dėmesiu, aktyviai.

Aktyviai klausytis – tai ne tik jį girdėti ir galvoti, ką pati paskui pasakysi, kaip įtikinti jį, kad esi teisi, ne tik laukti savo eilės pasisakyti. Žmonės jaučia ir supranta, kai jų nesiklausoma aktyviai.

Reikia, kad jūsų vyras jaustų, jog jūs jo klausotės, kad vertinate jį ir norite jį suprasti. Kad vyras tai pajaustų, mums reikia užsičiaupti.

Užduokite jam klausimą ir daugiau nieko nekalbėkite.

Daugeliui moterų sunku užduoti klausimą ir tylėti. Galbūt todėl, kad iš tikrųjų jos visiškai netrokšta gauti atsakymą.

Taip, jos užduoda klausimą, tačiau nesiklauso atsakymo. Jos pačios iškart ima siūlyti vyrui potencialius atsakymus, kadangi bijo išgirsti tiesą.

Bet jeigu jūs taip elgiatės, vyrui belieka padaryti išvadą, kad jums vienodai rodo, ką jis atsakys ir ką jis galvoja. Jis jaučia jūsų abejingumą.

Kai kas nors su jumis pačia šitaip elgiasi, greičiausiai jus tai erzina, kadangi jaučiate, jog kitas žmogus jūsų absoliučiai nepaiso, kad jūs jam esate tuščia vieta. Juk nėra nieko gražiau už tai, kai jums kažkas leidžia išreikšti savo slapčiausias mintis ir jausmus, šitaip sukuriant komfortišką erdvę.

Moterims paprastai lengviau kalbėti apie jausmus. Vyrams reikia laiko, jiems reikia pauzės po jūsų klausimo, kad pagalvotų ir surastų žodžių išreikšti savo jausmams.

Kai suteiksite jam laiko, kai padarysite šią pauzę, sužinosite apie jį žymiai daugiau. Ir tai judu suartins, padės vyrui labiau vertinti jus kaip draugę ir mylėti, kaip jį suprantančią moterį. Duotas laikas, padaryta pauzė parodys, kad jūs gerbiate šio žmogaus mintis ir jausmus.

Jei nebenorite ir toliau erzinti savo vyriškio ir juo labiau jo atstumti nuo savęs, nekalbėkite tuo metu, kai turėtumėte klausytis. Aktyviai klausytis.

.



Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *