Ženklai, kad antroji pusė galvoja apie skyrybas

Nesunku atpažinti, kai kitas rodo dėmesį ir žavisi jumis, tačiau suprasti, kad mylimas žmogus tolsta ar net galvoja apie skyrybas, nėra taip paprasta. Kad ir kaip sunku tai pripažinti, neigimas tik atitolina tai, kas neišvengiama.

Bustle.com atskleidžia, kokie dalykai turėtų paskatinti jus susirūpinti santykiais ir dėl jų pasistengti, o galbūt tiesiog pasukti skirtingais keliais.

Vengimas

Pasakyti, jog meilė išblėso, nėra lengva, todėl žmonės neretai tai bando perteikti netiesiogiai. Jie gali vengti leisti laiką kartu, vengti rimtų pokalbių, todėl jei pastebite tai, pasikalbėkite ir išsiaiškinkite, kas trukdo jums džiaugtis santykiais.

Pokalbiai apie ateitį

Jei iki šiol jūs nevengdavote pasikalbėti apie ateitį, tačiau pastaruoju metu ši tema yra tabu, tai ženklas, jog jūsų santykiuose kažkas yra ne taip. Normalu, jei antroji pusė nesijaučia pasirengusi tam tikriems pokyčiams, tačiau jei anksčiau jis ar ji apie ateitį šnekėti nevengdavo, o dabar apie tai tyli, tai daug ką pasako.

Draugai – svarbiau nei jūs

Turėti draugų ir leisti su jais laiką yra normalu, tačiau jei jaučiate, jog draugams antroji pusė skiria kur kas daugiau laiko nei jums, tai gali reikšti, kad kažkas negerai.

Jokių pastangų

Kai myli, stengiesi dėl kito. Susipykus, stengiesi susitaikyti, parodyti dėmesį, nudžiuginti, tačiau jei pastaruoju metu partneris nerodo jokių pastangų, vertėtų apie tai pasikalbėti.

Išblėsęs intymumas

Mažiau sekso nebūtinai reiškia, jog meilė išblėso, tačiau jokio sekso parodo, kad santykiuose nebeliko artumo jausmo, o tai santykiams tikrai ne į naudą.

Atsitraukimas

Apie santykių krizę įspėja ir nenoras leisti laiko kartu. Laimingos poros nevaikšto atskirai į vakarėlius ir nežiūri mėgstamiausių serialų vieni.

Paslaptys

Šiek tiek paslapčių turi visi, tačiau kai jaučiate, kad mylimas žmogus kažką nuo jūsų nuolat slepia, nenumokite į tai ranka.

Juokeliai

Kartais dalykai, kuriuos sunku išsakyti, perteikiami juoko forma, nes taip yra lengviau. Tad jei mylimas žmogus vis dažniau pajuokauja, kad ketina jus palikti, gali būti, kad jis tai iš tiesų ketina padaryti.

OriginalasNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *