Ženklai, kad jūs vienas kitą papildote ir darote geresniais

Kai esate kartu, automatiškai tampate maloniausiomis ir geriausiomis savo pačių versijomis. Jums netgi nereikia specialiai stengtis būti geresniems vienas kito akivaizdoje, tai išeina savaime.

Romantiškos ir jaudinančios frazės, kurių anksčiau negalėjote pakęsti, tiesiog veržte veržiasi iš jūsų. Jūs paprasčiausiai laimingi ir tirpstate vienas kito glėbyje, o į gyvenimą aplink save žvelgiate optimistiškai tartum naivus romantinės komedijos herojus.

Aplinkiniai pastebi gerą jūsų poros energiją. Padavėjai, kasininkai ir tiesiog nepažįstami žmonės jaučia jūsų teigiamą nuotaiką. Jūsų meilė džiugina ne tik jus, bet ir sukelia šypseną kitiems žmonėms.

Vienas kito poreikiai jums yra pirmoje vietoje, be to, tai vyksta natūraliai. Jūs nieko negalite su tuo padaryti, nes jo laimė – tai jos laimė, ir atvirkščiai.

Galite naudoti nekaltą melą ir esate pasiruošęs paaukoti savo komfortą dėl partnerio. Sakote, kad jums nešalta ir paduodate švarką, sakote, kad norite sušių, net jei tai netiesa, bet žinote, kad jūsų partneris nori užsukti į japonų restoraną.

Judu visada nerimaujate dėl vienas kito komforto. Nes kad pajaustumėte laimę, visiškai pakanka tiesiog matyti savo antrą pusę, patogiai sėdinčią ant sofos ir žiūrinčią filmą.

Turite susidarę partnerio mėgstamų ir nemėgstamų dalykų sąrašą, kurį nuolat atnaujinate, kai sužinote ką nors naujo. Nes norite kuo efektyviau patenkinti jo/jos poreikius.

Priimdami sprendimus, atsižvelgiate į vienas kitą. Kartais net patys to nesuvokdami.

Pradedate taupyti tų dalykų, kurie jums asmeniškai patinka, sąskaita, kad galėtumėte pasilepinti tuo, ką mėgstate abu. Nes norisi viską daryti kartu.

Mąstote ne pirmuoju asmeniu, o įvardžiu „mes”.

Greta partnerio jums jau neatrodo blogai tai, kas anksčiau nepatiko: pavyzdžiui, tvarkyti butą, gaminti maistą ar skalbti – svarbiausia, kad jis/ji būtų šalia.

Įkvepiate vienas kitą atrasti naujas vietas, išbandyti naujus dalykus.

Įgyjate šeštąjį jausmą, kai reikia pajausti vienas kito asmenines ribas. Jaučiate, kada laikas nustoti jį erzinti, kada reikia parodyti švelnumą.

Kai jo jausmai yra užgauti, užgautas jaučiatės ir jūs. Ypač siaubingai jaučiatės, kai iš neatsargumo įskaudinate savo partnerį. Imate kankintis, nežinodami, kaip dar galima būtų atsiprašyti, nes jums tokiais atvejais būna dvigubai skaudžiau.

Įnirštate, kai kas nors įžeidinėja ar skaudina jūsų partnerį. Norisi jį apsaugoti ir už jį atkeršyti.

Jaučiate didelį dėkingumą už savo santykius, jaučiate, kaip jums pasisekė sutikti tokį žmogų.

Tampate žymiai malonesni, norisi daryti gera. Tampate ne toks irzlus, atsakingesnis ir lankstesnis visose gyvenimo srityse.

Pradedate labiau mylėti save, nes jūsų partneris išryškina geriausias jūsų savybes. Ir už tai jūs dar labiau jį mylite.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *