Ženklai, kad santykių problema esate jūs

Jeigu jūs gyvenime jau turėjote bent keletą partnerių, tikėtina, kad nors kartą santykiai iširo būtent dėl jūsų kaltės. Juk visi kartais klysta, tačiau net ir tai žinant ne visada lengva įžvelgti savo paties kaltę, rašo Bustle.com.

Pripažinti, kad santykių problemų kaltininkas esate jūs, nėra lengva, nes tai tolygu pripažinti, kad klydote. Štai 6 ženklai, rodantys, kad pats laikas atkreipti dėmesį į save ir pagalvoti, ką jūs patys darote ne taip.

1. Jums sunku leistis į kompromisus

SAVIUGDA IR TOBULĖJIMAS - paprastai apie psichologiją ir saviugdą

Neteisinga galvoti, kad kaskart viskas išsispręs jūsų naudai. Santykiuose kompromisai yra būtini. Jei visuomet esate užsispyrę ir norite, kad viskas vyktų taip, kaip norite jūs, tikrai nesate pats geriausias žmogus savo antrajai pusei.

2. Jūs visuomet jaučiatės svarbesni

Tyrimai rodo, kad savanaudiškumas santykiuose gali atnešti naudos, tačiau negalite toks būti visada ir tikėtis, kad tai nesukurs problemų. Turite galvoti ne tik apie save, bet ir apie tą, kuris šalia.

3. Jūsų lūkesčiai – nerealistiški

Visi turi lūkesčių, tačiau jeigu jie yra sunkiai įgyvendinami ar net nerealistiški, nieko gero nesitikėkite. Jei pastebite, kad dažnai nusiviliate santykiais, nes kitas neatitiko jūsų lūkesčių, gali būti, kad problema jumyse.

4. Visi jūsų partneriai skundėsi tuo pačiu

Jeigu ne pirmą kartą girdite, kad esate savanaudiški, nemokate išklausyti ar parodyti savo meilės kitam, labai tikėtina, kad taip ir yra. Tai jūsų klaidos, kurias tiesiog būtina ištaisyti, jei norite džiaugtis laimingais santykiais.

5. Jūs tikitės, kad galite pakeisti kitą

Žmonės nesikeičia ir dar mažiau jie mėgsta būti keičiami. Jei tikitės kitą pakeisti, tai tikrai sukels problemų.

6. Jūs nesugebate įžvelgti savo kaltės

Pripažinti, kad klydote, sunku, tačiau jei gerai pagalvotumėte, klysta visi. Laimingi santykiai įmanomi tik tuomet, kai ne vienas, o abu partneriai geba pamatyti ir pripažinti savo klaidas.

OriginalasNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *