Žmogaus įsitikinimai ir laimingi santykiai

Tikriausiai teko regėti – realybėje ar bent jau internete, atrodytų, labai keistą situaciją. Absoliučiai tuščias kelias. Šalikelėje – stulpas. Ir į šitą stulpą įvažiavo automobilis. Aplinkui – daugybė erdvės, kad galima būtų išvengti avarijos. Kelias tiesus, sausas, neslidus. Ir iškyla klausimas: kaip galima būti tokiu idiotu, kad visiškai tuščiame kelyje įvažiuotum į stulpą?

Kai žmogų moko ekstremalaus vairavimo, automobilis specialiai naudojamas įvairiais ekstremaliais režimais. Vairuotojo dėmesys turi susikoncentruoti ne kliūtis aplinkui, ne į stulpus, o į tą kryptį, kuria jam reikia važiuoti. Jeigu susikoncentruosi į stulpą – vairuotojo protas ir visas fiziologija būtent į jį automobilį ir nukreips.

Santykiuose irgi didžiulį vaidmenį vaidina koncentracija, įsitikinimai.

Jeigu vyras įsitikinęs, kad visos moterys kėsinasi atimti iš jo pinigus – jis susikoncentruoja būtent į tokias moteris. Vadinasi, jo pasąmonė pavydėtinai reguliariai atrinks iš visų aplinkinių moterų ir pateiks jam ant lėkštutės būtent šio tipo moteris. Ir jis vis iš naujo, ir iš naujo įsitikins savo įsitikinimo teisingumu.

Nemažai vyriškių įsitikinę, kad prieiti ir užkalbinti moterį – baisoka. Ir, savaime aišku, jų smegenys labai noriai, su dideliu džiaugsmu reguliariai patvirtina šį įsitikinimą.

Tačiau iš tikrųjų įsitikinimai – tai viso labo taisyklių ir vertybių, pagal kurias gyvena žmogus, rinkinys. Ir nieko daugiau. Pakeitęs įsitikinimus, pradėjęs gyventi pagal kitas taisykles, praėjus kiek laiko žmogus pastebės, jog jo gyvenimo kontekstas pradeda keistis.

Aplinkui atsiranda naujų žmonių, prasideda kažkokie visiškai nauji įvykiai, žmogus, dėdamas tas pačias pastangas, ima gauti visiškai kitus rezultatus.

Noriu pateikti kelias įsitikinimus, kuriuos laikau teisingais kiekvienam vyriškiui.

  • Aš esu pasitikintis savimi vyriškis;
  • Moterų pasaulyje daug, o aš – vienas;
  • Aš gyvenu taip, kaip manom mano manymu yra teisinga gyventi;
  • Aš darau tik tai, ką skaitau reikalinga daryti;
  • Pasaulis aplinkui mane – draugiškas ir kupinas resursų;
  • Graži ir protinga – geriau už negražią ir kvailą;
  • Šiame pasaulyje gyvena moteris, su kuria būsiu laimingas.

Suprantama, kiekvienam vyrui konkrečioje laiko atkarpoje prireiks atskirų įsitikinimų, kurie padės pasiekti nusibrėžtus tikslus. Čia aš pateikiau tik kai kuriuos iš jų. Pagal kuriuos pats gyvenu.

Tik teisingi ir efektyvūs įsitikinimai atves jus ten, kur reikia.

O ne stulpas šalikelėje.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *