10 priežasčių namuose auginti daugiau augalų

Originalas

Net jeigu sakote, kad augalai pas jus miršta, nepasiduokite. Jie įneša jaukumo, puošia interjerą, valo orą ir turi tam tikrų gydomųjų galių.

Štai dešimt priežasčių, kurios paskatins jus auginti augalus namuose ir jais rūpintis, rašoma housebeautiful.com

Augalai padeda atsipalaiduoti

Štai jeigu į sanpauliją žvelgsite kelias minutes, mėgausitės jos violetiniais žiedlapiais, tuomet padidės adrenalino kiekis, į smegenis pateks daugiau deguonies ir jūs nusiraminsite.

Gėlės drėkina ir valo orą

Kur kas geriau natūraliai valyti orą, nei įsigyti dar vieną dezodorantą. Štai tikinama, kad paparčiai puikiai neutralizuoja nemalonius kvapus, valo orą nuo kenksmingų medžiagų ir suteikia taip norimos drėgmės namuose. Be to, jie nėra išrankūs ir gerai auga tiek saulėtose, tiek tamsesnėse kambario vietose.

Jie gali gydyti

Visiems puikiai žinomas alijošius pasižymi begale puikių savybių, o jo gydomosios galios žinomos jau nuo seniausių laikų. Alijošius laikomas viena puikiausių naminių priemonių nuo dermatito, nudegimų, nušalimo. Tikinama, kad alavijas dar ir pagreitina herpeso gijimą.

Jie įkvepia

Augalai, kurie pasižymi raštuotais lapais ar ryškiomis spalvomis, turi teigiamą įtaką vaizduotei, taip pat puošia namus. Tad kitą kartą pritrūkus įkvėpimo, gal užteks žvilgtelėti į išskirtinį augalą, pavyzdžiui, rekomenduojamą krotoną?

Saugo nuo alergijos

Kenčiantiems nuo alergijos padėti gali kuokštinis chlorofitas. Sakoma, kad šis augalas per porą dieną gali sunaikinti iki 90 proc. toksinų. Pridėkite i tai, kad šis augalas atrodo tikrai puikiai!

Valo orą

Ar žinote, koks augalas puikuojasi pirmoje vietoje kaip didvyris geriausiai valantis orą? Tai – gebenė. Patariama jį auginti žmonėms, kurie kenčia nuo astmos.

Suteikia energijos

Jeigu stokojate jėgų, geros nuotaikos ir energijos, jums labiausiai turėtų patikti augalai, kurių lapai turi raudoną atspalvį. Tikinama, kad žvelgiant į juos galima įgauti daugiau jėgų bei žvalumo, tam tikslui puikiausiai tiks aglaonema.

Augalai padeda susikoncentruoti

Tyrimai atskleidžia, kad augalai, kurie yra klasėse ar ofisuose, padeda susikoncentruoti ir sutelkti dėmesingumą net 70 proc.! Specialistai sako, kad tobulas pasirinkimas – bambukas.

Ramina ir saugo nuo streso

Iš tikrųjų daugelis žemės darbų ramina, kadangi savo dėmesį perkeliame į rūpinimąsi augalais: purename žemę, ravime, valome augalų lapus, grožimės spalvingais lapais ar žiedais. Visa tai atpalaiduoja ir saugo nuo įtampos, teigiama Journal of Environmental Psychology.

Jie ramina akis

Jeigu jūsų aks sudirgusios ir pavargusios dėl to, kad tenka sėdėti prie kompiuterio, tuomet nuveskite žvilgsnį į skindapą. Šis augalas ramina, o dargi ir saugo nuo glaukomos ir kataraktos.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.