Vakarienė vietoj sekso: maisto produktai, kurie nužudo libido

Planuojate „karštą” vakarą? Pasitikrinkite vakarienės meniu ir atsikratykite maisto produktų, kurie kenkia libido!

Visi esame girdėję apie afrodiziakus – lytinį potraukį didinančius maisto produktus. Tačiau yra ir jų priešingybė, produktai, kurie gali rimtai sumažinti ne tik libido, bet ir potenciją. Ir jei nenorite, kad romantiškas vakaras baigtųsi jam dar neprasidėjus, susilaikykite nuo vakarienės, kurioje yra šių maisto produktų ir gėrimų.

Sotieji riebalai

Bet kokį gruzdintą maistą, kuriame yra daug riebalų ar kepto aliejaus, geriau valgyti rečiau, o jeigu turite rimtų seksualinių planų, tada tiksliai turėtumėte jų atsisakyti. Sotieji riebalai prisideda prie arterijų užsikimšimo, prastos kraujotakos ir svorio padidėjimo, o tai gali sukelti erekcijos sutrikimą.

Riebalų rūgštys

Maistas, kuriame gausu naudingų omega-3 riebalų rūgščių – riebi žuvis, alyvuogių aliejus ir alyvuogės, avokadai, riešutai – teigiamai veikia lytinę funkciją. Tačiau tie maisto produktai, kuriuose gausu omega-6 riebalų rūgščių (saulėgrąžų, kukurūzų ir net sojų aliejaus), taip pat transriebalų, šią funkciją gerokai sumažina. Turėkite tai omenyje planuodami savo vakaro meniu!

Druska

Mes visi turime stebėti savo druskos suvartojimą: PSO duomenimis, dauguma suaugusiųjų išsivysčiusiose ir besivystančiose šalyse reguliariai kelis kartus viršija saugų natrio kiekį. Dėl to gali sutrikti širdies ir kraujagyslių veikla, susidaryti inkstų akmenys, taip pat sumažėti lytinis potraukis. Taigi atsisakykite sūraus, jei planuojate nuobodžią naktį!

Alkoholis

Priešingai populiariems įsitikinimams, alkoholis visiškai neprisideda prie gero sekso – veikiau suveikia visiškai priešingai. Pirma, alkoholis mažina vyrų testosterono kiekį ir padidina estrogeno kiekį, o tai kenkia seksualinei funkcijai. Ir, antra, alkoholis yra depresantas, ir jei jį vartojate reguliariai ir dideliais kiekiais, jis visada žymiai sumažins libido.

Cukrus

Kuo daugiau cukraus valgome, tuo daugiau insulino gaminasi, ir tuo mažiau testosterono. Dėl to sumažėja vyrų potencija ir libido.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *