10 signalų išduodančių vyro susidomėjimą tavimi

Vesdamas flirto seminarus iš moterų dažnai išgirstu klausimą: “kokie požymiai rodo, kad vyras manimi domisi?”. Paprastai atsakydavau, kad moters intuicija yra geriausias patarėjas ir duodavau vos pora pavyzdžių. Tačiau pasitaręs su keliomis draugėmis supratau, kad moterims būtų labai smagu žinoti kuo daugiau vyro susidomėjimo požymių.

Vyras jumis domisi, jei:

1.Bando atkreipti jūsų dėmesį. Jei vyras taip elgiasi, galite būti tikra visu šimtu procentų, kad jį dominate.

2.Jis bando išsiskirti, išsišokti iš aplinkoje esančių vyrų tarpo ir pasirodyti tikru “mačio”. Tai dar vienas būdas atkreipti jūsų dėmesį ir parodyti, kad jis vertesnis jūsų dėmesio nei kiti jo kompanijoje. Kaip tai atrodo? Jis kalba šiek tiek garsiau nei kiti, jo judesiai  drąsesni, jis labiau išsitiesęs – atstatęs jus ginti pasiruošusią krūtinę, arba vaikėziškai kvailioja, ar net mėgina dominuoti tarp savo draugų.

3.Šiek tiek kilstelėti antakiai. Tai pastebėsite besikalbėdama su jumis besidominčiu vyriškiu.

4.Jis jus erzina ir kibina. Vyrai retai kada atkreipia dėmesį  į moterį, kuria nesidomi . O jeigu jis ne tik erzina, bet dar ir daug flirtuoja…

5.Jis karts nuo karto jus “netyčia” paliečia. Jei vyras jus paliečia dažniau nei kitas moteris, jūs jį dominate.

6. Jei jis nuolat žiūri jums į akis. Jei vyrą pakerėjote, jis nevengs intensyvaus akių kontakto.

7.Jei , kai liekate vieni, jis kalba su jumis kitokiu balso tonu. Vyrai, kaip ir moterys, su dominančia moterimi kalba kitokiu balso tonu nei su kitais žmonėmis.

8.Jis po truputį veržiasi į jūsų asmeninę erdvę. Su moterimi flirtuojantis vyras kopijuos jūsų kūno kalbą. Per įdomią pokalbio dalį jis palinks į jūsų pusę, lies jūsų plaštaką arba alkūnę.

9.Jis jus apžiūrinėja. Jei netyčia pastebėjote, kad jis jus apžiūrinėja, galite būti tikra, kad fizinė trauka yra. Belieka pasitelkti  visą savo žavesį ir parodyti, kokia nuostabi asmenybė esate…

10.Elgiasi su jumis globėjiškai. Visaip rūpinasi jūsų silpnos pažeidžiamos moters gerove.

Tiek vyrų jausmus „išduodančių“ signalų šiam kartui. Ir nepamirškite savo intuicijos.

Šarūnas MažuolisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *