7 pačios blogiausios žmonos požymiai

Suprasti, ar jūsų išrinktoji bus gera žmona, galima ir prieš vestuves, tiesiog reikia labai atidžiai rinktis sielos draugę. Jei pastebėsite joje šias 7 savybes, bėkite ir nežiūrėkite atgal, nes tokios žmonos tikrai nenorėsite!

Ji visiems pasakoja apie savo problemas

Santykiuose du žmonės sprendžia visas savo problemas neįtraukdami pašalinių asmenų. Žinoma, jei abu sutinkate dalytis problemomis su kitais, tada viskas gerai. Bet jei jūsų žmona visiems pasakoja, koks jūs blogas, tai nėra geras ženklas.

Nepaaiškinamo nepasitenkinimo priežasties

Blogiausia konflikto metu – tylėti. Jei jūsų mergina nenori kalbėti apie tai, kodėl ji yra nepatenkinta, o tiesiog sėdi susiraukusi, tada susimąstykite. Būnant su tokia partnere, manipuliavimas taps neatsiejama jūsų gyvenimo dalimi.

Tik jos nuomonė teisinga

Su tokiais žmonėmis sunku bendrauti, o gyvenimas apskritai nepakeliamas. Ar esate pasirengęs amžiniems ginčams kilus menkiausiam nesutarimui? Jūsų nuomonė partnerei bus neįdomi…

Ji apriboja jūsų laisvę

Yra daug būdų, nuo smurtinių (šaukimas, atviras nepasitenkinimas) iki manipuliavimo (pavydas ir pan.), kaip moteris gali apriboti vyro laisvę. Jei planuojate nuo jos kelis kartus per savaitę pailsėti, tuomet geriau pagalvokite. Žinoma, galite bandyti ieškoti kompromiso, tuomet jūsų žmona neturėtų būti tokia pikta.

Ji jūsų reikalauja būti tokiam kaip ji

Žinoma, jei ji sportuoja, skaito knygas ir tobulėja, o jūs tik lankotės vakarėliuose, tuomet turėtumėte jo klausytis. Bet tik tuo atveju, jei jūsų mergina viską išsako teisingai.

Ji labai pavydi

Ji bijo jus prarasti, galbūt ji turėjo neigiamos patirties ankstesniuose santykiuose, o gal jos tėvai buvo blogi. Ką jūs su tuo turite bendro? Jei nesuteikiate priežasčių abejoti savimi, antroji pusė turėtų dirbti su savo pavydu, o ne kankinti jus.

Potraukis vyrams

Jei net po to, kai pradėjote susitikinėti, jūsų mergina bendrauja su kitais vyrais ir dažnai flirtuoja su jais, tuomet turėtumėte labai gerai pagalvoti. Santykiai nustato tam tikrus bendravimo su priešinga lytimi apribojimus.

 Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *