Ko ieško tikri vyrai

Moterys svajoja apie tikrą vyrą. O jų „nebeliko”. Dažnai girdžiu ir kitokų skundų: „Vyrai susmulkėjo”. Bet gal jų, vis dėlto esama, tiesiog jūs jų nesutinkate?

Verti vyrai ieško savęs vertų moterų savo aplinkoje. Jeigu jūsų bendravimo rate tokių vyrų mažai ar apskritai nėra, pats laikas užduoti sau klausimą: kodėl?

Kodėl iki šiol sukinėjatės tokiame bendravimo rate, kuriame „visi vyrai ožiai”?

Tačiau nepakanka vien atsidurti reikiamoje vietoje reikiamu laiku. Reikia dar ir pritraukti dėmesį, sudominti.

Seksualumas

Išvaizda – ne pats svarbiausias moters ypatumas. Tačiau kad saldainis būtų išvyniotas, jis iš pradžių turi patraukti dėmesį savo „popieriuku”. Būtent tai ir yra seksualumas – tai jūsų įpakavimas. Ir kai vyras atkreips dėmesį į jūsų išvaizdą, tada jau galima pademonstruoti ir kitus savo tikros, vertos moters bruožus.

Mokėjimas bendrauti su vyrais

Tai ypatingas įgūdis. Kad ką nors sudomintum, reikia būti įdomia asmenybe. Tačiau įdomi asmenybė moters akimis – ne tas pats, kas žvelgiant vyro akimis. Kas moterims pliusas, tas vyrams – minusas. Ir atvirkščiai.

Vyrui, tame tarpe ir tikram vyrui, neįdomu klausytis įspūdžių apie „Vėjo nublokšti” ar „Erškėčių paukščių” herojų meilės peripetijas. Vyrui malonu bendrauti su ta, kuri gali įdomiai papasakoti apie save ir išklausyti jo pasakojimą apie savo interesus. Antrasis dalykas svarbesnis – vyrams patinka, kai juos dėmesingai išklauso. Pasistenkite suprasti vyrišką pasaulį, suprasti jo emocijas, išmokite kalbėti vyrų kalba, kad būtumėte suprasta. Tada ir jam kils noras sužinoti daugiau apie jūsų moterišką pasaulį. Tai ir yra dvipusis ryšys santykiuose.

Mokykitės aktyviai, empatiškai klausytis, mokykitės komunikacijos taisyklių. Jeigu vyrui tenka dėti pastangas, kad pokalbio metu galėtų suprasti, ką moteris jam kalba, labai greitai jam visa tai įkyrės.

Reikia investuoti į save, ir kalba eina ne apie pinigus – seksuali, įdomi, vyrus suprantanti moteris niekada neturės problemų su gerbėjais ir vertais kandidatais. Užuot pergyvenusios dėl nesėkmingo pasimatymo, pasiimkite knygą, patyrinėkite vyrišką psichologiją. Ir išplaukite į atvirą jūrą, kur tiek daug didelių ir vertų žuvų.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *