8 ritualai, kuriuos tikrai sėkmingi ir laimingi žmonės atlieka prieš miegą

Šie ritualai padės atsipalaiduoti ir gerai pasiruošti kitai dienai.

Prieš miegą daugelis žmonių turi savo įpročius. Kai kurie iš jų yra labai įprasti, pavyzdžiui, dantų valymas. Tačiau įpročiai yra viena, o ritualai – visai kas kita. Ritualai – tai veiksmai, atliekami su intencija ir sąmoningai, kuriais siekiama rezultato.

Hack Spirit rašo apie 8 tikrai sėkmingų ir laimingų žmonių ritualus prieš miegą.

1) Pasiruošimas rytdienai

Sėkmingi žmonės paprastai būna vienu žingsniu priekyje. Jų paslaptis ta, kad jie rytojų pradeda jau šiandien. Tai žmonės, kurie savo darbų sąrašus rašo iš vakaro, o ne ryte, susikuria garderobą kitai dienai arba iš anksto ruošia maistą.

2) Apmąstymai apie šiandienos sėkmę

Šis ritualas – kiekvieną vakarą užsirašyti tris didžiausius dienos laimėjimus. Tai gali būti dideli dalykai, pavyzdžiui, svarbaus sandorio sudarymas ar sužadėtuvės, arba kokia nors smulkmena, pavyzdžiui, „laiku iš baltų skalbinių ištraukiau raudoną megztinį”.

Sutelkdami dėmesį į savo sėkmes, galite sutelkti dėmesį į teigiamus dalykus savo gyvenime ir jaustis dėkingi už tai, ką turite gero.

3) Baigti darbus prieš miegą

Likus kelioms valandoms iki to laiko, kai patys ruošiasi eiti miegoti, dauguma laimingų ir sėkmingų žmonių turi aiškią laiko juostą, kurios jų darbai tiesiog neturi peržengti.

4) Skaitymas

Bet tik tuo atveju, jei skaitote knygą. Skaitymas internete yra kitoks, nes spustelėjate nuorodas, vartydami programėles ir verčiate smegenis šokinėti kaip beždžionę, o ne atsipalaiduoti, kaip jums reikia.

Kita vertus, knyga yra nuostabus analogiškas užsiėmimas, kuris padeda susikaupti ir iš tikrųjų nuramina protą.

5) Mokymasis ir (arba) įgūdžių lavinimas

Įdomus ritualas, kurį galite susikurti sau, galėtų būti ko nors naujo mokymasis arba naujų įgūdžių praktikavimas prieš miegą, pavyzdžiui, prancūzų kalbos mokymasis arba mezgimas.

Tyrimai parodė, kad praktikavimasis prieš miegą gali skatinti geresnę atmintį. Be to, pasirinkus atpalaiduojančią veiklą kaip ritualą prieš miegą, galima susikoncentruoti į vieną dalyką ir atitraukti mintis nuo visų kitų trukdžių.

6) Venkite ekranų

Geriausia, jei mokysitės nenaudodami skaitmeninių prietaisų.

Ekranų skleidžiamos mėlynosios bangos dieną atrodo kaip mėlyna šviesa, o tai skatina jūsų smegenis išlikti budriems ir neleidžia užmigti.

7) Maudymasis

Prabangi vonia gali būti geriausias atsipalaidavimo ritualas prieš miegą. Pasinėrimas į vandenį gali būti puikus būdas sumažinti tiek psichinį, tiek fizinį stresą.

8) Kūno atpalaidavimas

Daugelis iš mūsų dienos stresą nešiojasi savo raumenyse.

Dėl šios fizinės įtampos gali būti sunku užmigti, nes paprasčiausiai negalite atsipalaiduoti, todėl puiki idėja sukurti ritualą, kuris padėtų išlaisvinti kūną nuo susikaupusio streso.

Galite išeiti pasivaikščioti po apylinkes ar net atlikti lengvą treniruotę. Taip pat galite atlikti keletą tempimo pratimų arba užsiimti joga.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *