Antroji pusė – jūsų viduje

Tiek daug žmonių ieško sau partnerio, savo antrosios pusės, artimos sielos.

Tiek daug žmonių pasaulyje jaučiasi nevisaverčiai be to ypatingo asmens, kuris turi įnešti harmonijos į jų „neužpildytą“ gyvenimą.

Tačiau jūs nesate visumos pusė. Tai yra melas, apgaulė. Jūs esate – ne pusinė, o vientisa asmenybė, tokia jūsų tikroji prigimtis.

Ieškokite laimės savo viduje, pataria britų rašytojas Jeffas Fosteris, knygų „Buvimo stebuklas“, „Gyvenimas be centro“ ir kitų autorius.

Jeigu turite partnerį arba palaikote santykius tik todėl, kad nesijaustumėte pasimetusia „pusele‘, jeigu jaučiatės nelaimingi savo vienatvėje ir bijote tuštumos, tai perduosite partneriui savo nelaimingą būseną ir nerimas visą laiką tvyros virš jūsų santykių.

Suraskite laimę savo viduje. Padarykite laiminga tą aplinką, kurioje gyvenate, ir būkite joje. Atverkite sau savo vienatvės džiaugsmą. Kol mėginate pabėgti nuo jos, jūs visada būsite vieniši, nes jūs vis bėgsite nuo savęs, o tai sukelia patį didžiausią skausmą.

Suraskite džiaugsmą savo viduje. Būkite tas, į kurį visada veržėtės. Ir kai būsite pasirengę, šioje erdvėje atsiras kiti, tokie geidžiami jums draugai ir partneriai. Tegul jie kalbasi, juokiasi, žaidžia ir pasilieka, jeigu pasilieka, arba išeina, jeigu išeina. Džiaukitės jų laisve. Suvokite šį ryšį giliai. Atkreipkite dėmesį, kada būnate laimingi, kada nelaimingi, tačiau nekaltinkite dėl to kitų ir pripažinkite gyvenimą.

Padėkite jiems taip pat išmokti mylėti savo vienatvę.

Galbūt jūs pavadinsite naują personažą savo draugu, partneriu, mylimuoju. Galbūt jūs susituoksite, apsigyvensite kartu, sukursite šeimą, susilauksite vaikų, o galbūt jūs daugiau niekada nepamatysite to žmogaus vėl. Ir šio giluminio ryšio džiaugsme neturi reikšmės jokia etiketė, ateitis pati jumis pasirūpins.

Ir jūs surasite savo antrąją pusę savyje. Ir vienatvės baimė išsisklaidys tekančios saulės spinduliuose.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.