Apie tai, kaip bendros atostogos gali baigtis skyrybomis

Atrodytų, gali būti geriau – saulė, jūra (kalnai) ir mylimas vyras šalia. Tačiau, anot šeimos psichologų, ne taip jau ir retai pasitaiko atvejų, kai bendros atostogos gali baigtis šeimos iširimu.

Ir šis teiginys nėra nepagrįstas. Remiantis statistika, Vokietijoje po bendrų atostogų paduodamas kas trečias prašymas dėl skyrybų, o Italijoje – kas antras.

Statistika rodo, kad sutuoktiniai per dieną vidutiniškai bendrauja po dešimt minučių. Na, o atostogaudami jie kartu praleidžia visą dieną, nuo ko jie jau seniausiai atprato. Atostogų metu jiems greitai pritrūksta temų pokalbiams. Iš naujo įsiliepsnoja seni konfliktai, kuriuos prieš tai buvo nuslopinusi kasdienybė. Vėl į paviršių išneria problemos, kurios jau seniai jaudino sutuoktinius.

Bendros atostogos gresia „sprogimais”, visų pirma, vyresnio amžiaus sutuoktiniams. Per ilgą bendrą gyvenimą jie yra sukaupę daugiau abipusių pretenzijų.

Po nesėkmingų atostogų skyrybų iniciatorėmis dažniausiai tampa moterys. Galbūt taip yra dėl to, kad atostogaujant vyrai dažnai pradeda komanduoti ir tuo pačiu kištis į moteriškos veiklos sritį.

Galbūt ginčų priežasčių bus mažiau, jei užuot nieko neveikę atostogaujant, sutuoktiniai pasirinks kokią nors aktyvią poilsio formą, pavyzdžiui, žygius pėsčiomis, žvejybą, plaukimą plaustais ir pan.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *