Apie vyrišką atsakomybę

Emancipacijos pasekmės tokios, kad vyrų ir moterų vaidmenys šeimoje susipainiojo ar netgi kardinaliai pasikeitė. Ką, jeigu vyras nenori imtis atsakomybės už šeimą, o žmona aria kaip vergė plantacijoje, kad visus aprūpintų? Tikriausiai, pats laikas prisiminti tą vyro vaidmenį, kurį jam užprogramavo gamta.

Apie vyrų atsakomybę paprastai daugiausia samprotauja damos. Kodėl taip nuo žilos senovės priimta, kad vyras užsikrauna ant savo pečių atsakomybę už šeimą?

Vyrus dėl to ir vadina stipriąją lytimi – gamta juos sukūrė saugoti, ginti, aprūpinti. Vidinė asmenybės galia vyrui auga ir stiprėja tik tuo atveju, kai jis tampa už kažką ar ką nors atsakingas. Nesvarbu, kas tai būtų – žmogus, ar darbas. Vyras materialiai atsakingas už savo moterį. Jeigu šito nėra, tai jau ne vyras, kad ir kokiomis gražiomis frazėmis jis maskuotųsi.

Vyras – asmenybė

Vyras tik tada tampa pilnaverte asmenybe, kai prisiima atsakomybę. Iš pradžių už moterį, paskui prisideda palikuonys.

Atsakomybė – ne šiaip drauge gyventi po vienu stogu. Atsakomybė – būti atrama artimiesiems, spręsti materialius klausimus, saugoti namiškius nuo grėsmių. Kai kuriems vyrams atrodo, kad gali gyventi, kaip nori, neprisiimdami įsipareigojimų ir kaltina moteris savanaudiškumu.

Baimintis atsakomybės – visiškai normalu. Gyvenimas nenuspėjamas, neprognozuojamas, nestabilus. Visiškai natūralu, kad žmogus gali su nerimu žvelgti į rytojaus dieną. Tačiau kai vyras prisiima atsakomybę, jo resursas išauga.

Moterų strategija

Svarbu besąlygiškai pasitikėti savo vyriškiu, juo pasikliauti.

Visi žino apie In ir Jan – moterišką ir vyrišką energiją. Tarp jų viešpatauja nuolatinis balansas. O šeimoje, kurioje žmona prisiims 70% vyriškų funkcijų, vyras realizuoja jų tik 30%. Tai tik vienas elementarus pavyzdys. Dėl to nustokite atlikinėti sau nebūdingas vyriškas funkcijas.

Šeimoje yra ir dar vienas santykis. Jeigu moteris nerimauja ir baiminasi dėl saugumo, ji šitokiu būdu blokuoja šeimos vystymąsi. Tai reiškia, kad žmona pasąmoningai nepasitiki vytu ir jis tai puikiausiai jaučia. O jeigu žmona visiškai atsisako vyriškų funkcijų, visas jas pasiima vyras. Jis supranta, kad jam patikėtas moters gyvenimas. Tai įkvepia, suteikia sparnus.

Dėkingumas

Vyro atsakingumas – ne besąlygiškas reiškinys. Damoms bū9tų naudinga išmokti būti už tai dėkingoms. Vyras jums nieko iš esmės neskolingas ir neprivalo. Taip kad reikėtų bent jau elementaraus dėkingumo – už tai, kad jis rūpinasi, sukria saugią atmosferą, gina ir maitina šeimą.

Svarbu pademonstruoti vyrui, kad jūs išties jį vertinate.

Ir dar vienas momentas – nereikia laukti, kad vyras pats susiprotės, ko jums reikia. Jis ne ekstrasensas ir nemoka skaityti minčių.

Vyro prigimtyje neužprogramuotas sugebėjimas suprasti moters noru. Jei šito pastoviai lauksite ir tikėsitės, teks karčiai nusivilti. Dėl to reikia tiesiog išmokti aiškiai ir suprantamai paprašyti, įvardinti savo troškimus.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *