Aštuoni vyrų tipai. Ką apie jus byloja jūsų potraukis kiekvienam iš jų

Jei vis iš naujo ir iš naujo įsimylite to paties tipo vyrus, šis tekstas skirtas jums. Pasirinkite tą, kuris paprastai jus pritraukia, ir sužinokite, ką apie jus byloja toks pasirinkimas.

1. Narcizas

Jo žavesys, talentas, sėkmė, grožis, charizma jus tiesiog užburia. Tačiau jis kelia didelius reikalavimus, nuolat jus kritikuoja, yra susikoncentravęs į save.

Jei jums tokie patinka – jūs irgi narcizė. Juk iš tikrųjų narcizai jūsų visiškai nemyli. O savo narcisizmu jie bando įtikinti tame tarpe ir pačius save, kad yra geri žmonės. Narcizai traukia vienas kitą, nors jų santykiai yra pakankamai įtempti, o įtampą kelia nesibaigiančios pastangos išsiaiškinti, kieno poreikiai turėtų būti svarbiausi.

2. Emociškai nestabilus

Jis negali būti šalia, kai jums jo reikia. Jis nuolat teisinasi, yra neryžtingas. Jis daug kalba apie savo praeitį. Gali pasakyti, kad jūs jam patinkate, tačiau santykiams dar nėra pasiruošęs.

Jei jums tokie patinka, reiškia nesijaučiate nusipelniusi ko nors daugiau. Jaučiatės neverta. Greičiausiai dėl to, kad kažkas anksčiau jus jau metė arba blogai elgėsi. Ir jūs patikėjote, kad to nusipelnėte.

3. Tasai, kurį reikia pataisyti

Jis jaučiasi žemesnis už jus. O jūs laikote jį nenušlifuotu briliantu. Dabar jis ne toks puikus, tačiau turi potencialą. Santykiai su juo – tarsi jūsų projektas.

Jei jums tokie patinka – užsiimate hiperkompensacija ir ieškote visam kam pateisinimų. Jums užtenka kantrybės bet kokiems santykiams, kadangi esate pasiruošusi viską spręsti ir taisyti. Dažnai toks elgesys yra ne kas kita, kaip hiperkompensacija po kokios nors klaidos jūsų gyvenime, siekiant įrodyti sau, kad esate verta santykių.

4. Tas, kuris bijo įsipareigojimų

Jis turi trumpų santykių patirties, tikriausiai niekada neturėjo šeimos. Turi keletą standartinių pasiteisinimų, kodėl vis dar nesutiko tinkamos moters. Tvirtina, kad dar suspės sukurti šeimą.

Jei jums tokie patinka – jums labai trūksta vyriško dėmesio. Ir dėl to traukiate prie savęs vyrus, kurie yra pasiruošę jus „gelbėti“, tačiau nebūti su jumis visą laiką. Greičiausiai praeituose santykiuose jums viskas baigėsi staigiai ir nemaloniai, ir toks dabartinis elgesys – tarsi potrauminis sindromas.

5. Jo didenybė Parazitas

Jis naudojasi jumis ir jūsų pagalba.

Jei jums tokie patinka – jūs nepasitikite savimi. Turite žemą savivertę ir tai pritraukia įkyrius, savanaudžius, kurie jumis naudojasi.

6. Manipuliatorius

Jis kaltina jus dėl dalykų, dėl kurių jūs visiškai nieko dėta. Kalba su jumis kaip su vaiku. Kritikuoja jūsų charakterį.

Jei jums tokie patinka – turite problemų su emocinėmis ribomis. Jūs instinktyviai nesuvokiate, kur reikia nusibrėžti emocinės atsakomybės ribą tarp savęs ir kitų. Norisi visiems aplinkui įtikti, patikti, atrodyti geresnei.

7. Skuduras

Jis sutiks su viskuo, ką pasakysite. Turi labai žemą savivertę. Neturi savo nuomonės ir netgi troškimų.

Jei jums tokie patinka – trokštate viską kontroliuoti, o tokie vyrai myli jus, kontroliuojančią, kadangi jaučia jumyse tą brandumą, kurių jiems patiems trūksta. Gaila, bet tokie vyrai paprastai nesivysto, taip ir išlikdami štai tokiais skudurais.

8. Užimtas

Ne darbu, o žmona ar kita mergina

Jei jums tokie patinka – turite žemą savivertę, nemylite savęs. Kad ir kokie būtų pasiteisinimai, bet jeigu kuriate santykius su žmogumi, kuris jau turi kitus santykius, tuo jūs demonstruojate vieną iš pačių žemiausių meilės ir pagarbos sau pačiai formų. Jei susitikinėjate su neištikimu, esate neištikima pati sau.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *