Atsitiktinių vyrų nebūna

Daugeliui moterų gyvenimo prasme ir tikslu tampa susirasti vertą vyrą. Be to, moterys įsitikinusios, kad sutikti gerą vyriškį – tai tarsi atsitiktinis įvykis, kuris nuo pačios moters niekaip nepriklauso. Moterims atrodo, kad švelnus ir rūpestingas vyras – tai įvykis, kuris nutinka savaime.

Toks mąstymas paverčia moterį “medžiotoja”, kale, barakuda, savanaudiška gundytoja, bukagalve blondine ir dar kuo tik norite, bet tik ne tikra moterimi. Šis mąstymo būdas verčia kovoti, įsiteikinėti, gundyti, pulti į depresiją – daryti viską, kad absoliučiai nebūdinga tikrai normaliai damai.

Esu visu 100 procentų įsitikinusi, kad vyrai moterims atitenka neatsitiktinai. Kad ateina tik tas vyras, kurį moteris atitinka tiek vidumi, tiek išore.

  • Jeigu ji savęs negerbia – ateis vyras-diktatorius;
  • Jeigu ji nežino, ko nori iš gyvenimo – vyras neleis jai užsiimti tuo, ko jai norisi;
  • Jeigu ji sugniuždyta – vyras irgi gniuždys;
  • Jeigu linkusi į depresiją – vyras darys viską, kad sukeltų jai depresiją.

Viską, kas vyksta mūsų viduje, išmintinga gamta atspindi mums per kitus žmones, įvykius, draugus ir, kas svarbiausia, per patį artimiausią mums žmogų – mylimą vyrą. Tai daroma tam, kad kiekviena moteris išmoktų konkrečias pamokas ir įgytų bruožų, kurių jai trūksta. Trūksta drąsos – vyras ją gniuždys, trūksta tikslo gyvenime – vyras ją vis labiau painios, trūksta meilės pačiai sau – vyras nuolat kabinėsis ir engs.

Ir priešingai – kuo labiau moteris priartėja prie harmonijos ir vientisos asmenybės, kuo aukštesnė savivertė, kuo pozityvesnis nusiteikimas ir požiūris į pasaulį, kuo geriau ji pati save pažįsta ir myli – tuo geresnį vyrą sutiks gyvenime.

Vyras – tai visų pirma partneris, kuris tarsi veidrodis atspindi ir išryškina pačias silpniausias moters vietas, pačius subtiliausius sielos niuansus. Kuo geriau pažinsite save, savo širdį, tikslus, emocijas – tuo geresnis vyras ateis į jūsų gyvenimą. O blogo jūs paprasčiausiai neįsileisite vidun.

Patyrinėkite atidžiau nelaimingas moteris, kurios turėjo daug santykių ir po kelias skyrybas. Dažniausiai joms tenka to paties tipo vyrai. Jeigu pirmas buvo girtuoklis, tai antras bus tinginys, trečias – ligonis, ketvirtas – mamytės sūnelis. Visi jie priklauso tam pačiam silpno vyro tipažui ir ši moteris traukia prie savęs būtent tokius.

Tai reiškia, kad jos vidinis pasaulis nesusiformavo, ji nepasiruošusi turėti reikalų su stipriu, rūpestingu vyru – ji pati savęs nemyli, dėl to pritraukia tironą, donžuaną, paviršutinišką žmogelį, turintį visus tuos bruožus, kuriais pasižymi silpna moteris. Kaip ji pati į save žvelgia, toks bus ir jos vyras.

Nebūna dviejų puselių sąjungos. Meilė įmanoma tik tarp dviejų asmenybių, o ne tarp tuščiavidurių kevalų. Jeigu investuosite energiją į save, saviugdą ir tobulėjimą, niekada neteks gailėtis. Prieš galvojant apie vyrą, moteriai reikia susirasti pačią save. Ir save pamilti.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *