Barniai dėl smulkmenų – kaip išvengti?

Barniai – bjaurus dalykas. Ypatingai dėl to, kad jie linkę veistis ir daugintis neįtikėtinu greičiu.

Tačiau ne visi žino, kaip pasimokyti iš kivirčo, kartą ir visiems laikams uždarant ginčytiną temą. Daugelyje porų, atvirkščiai, skandalai ir keiksmai tampa įpročiu ir visa tai kartojasi kone kiekvieną dieną, o kartais ir ne vieną kartą per dieną.

Neišmokus teisingai bartis ir nesureikšminti kai kurių gyvenimiškų smulkmenų, galima lengvai sugriauti netgi stipriausius santykius.

Daugeliu atvejų kivirčai kyla ne dėl finansų trūkumo, o dėl partnerio pagalbos stokos. Jei kalbėti apie esmę – tai dėl dėmesio, meilės ir rūpesčio stokos. Dažniausiai kivirčai kyla dėl iš karto kelių priežasčių.

Pasitaiko ir visiškai liūdnų situacijų, kai meilė poroje pasibaigė, ir žmonės ima vienas kitą erzinti.

Kaip išvengti rimtų ginčų

Atkakliai laikotės savo nuomonės

Labai dažnai pasitaiko, kad vienas iš partnerių tiesiog nenori girdėti kito. Jis primygtinai reikalauja įrodinėja savo argumentus ir net žodžio įterpti neleidžia kitam, o jeigu kitam tai ir pavyksta, tai pirmoji pusė jo paprasčiausiai neišgirsta.

Net jei galvojate, kad esate teisus, niekada netrukdykite mylimam žmogui pasisakyti. Galų gale kiekvienas turi savo tiesą, ir labai svarbu mokėti išklausyti ir pasistengti suprasti žmogų.

Jūs pamirštate savo paties trūkumus

Konflikto metu pasitaiko, kad pamirštame savo neigiamas savybes, sutelkdami dėmesį tik į partnerio trūkumus. To daryti kategoriškai nerekomenduojama.

Nė vienas iš mūsų nėra tobulas, būtina visada turėti tai galvoje, kitaip kils grandiozinis skandalas, kur partneris išties pademonstruos visas blogiausias savo charakterio savybes, o drauge su juo tą patį padarysite ir jūs.

Kai mylimas žmogus pasako, kas jam jumyse nepatinka ar kelia nepasitenkinimą, nereikia iš karto drėbti atgalinių pretenzijų jo adresu. Blaiviai įvertinkite situaciją, neduokite valios emocijoms, paanalizuokite jo žodžius įvairiais skirtingais rakursais.

Partneris nenori jūsų įžeisti, tik viso labo bando suderinti kai kurias judviejų santykių detales, nereikia absoliučiai visko priimti priešiškai.

Labai svarbu leisti savo antrai pusei suprasti, kad tikrai jį išgirdote. Tai padės sukurti tvirtus ir laimingus santykius.

Pagrindinė barnių problema yra ta, kad jie veikia kaip užburtas ratas. Jūs pakeliate balsą, vyras pakelia, jūs šaukiate dar garsiau… ir taip toliau. Rezultatas: abu rėkia ir abu vienas kito negirdi.

Pamėginkite pasielgti priešingai – kalbėkite tyliau. Partneriui teks įsiklausyti, ir jis pats nesąmoningai pereis vos ne iki šnabždesio.

.Naujienos iš interneto

One thought on “Barniai dėl smulkmenų – kaip išvengti?”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *