Bruožai, kurie daro moterį pigia

Posakis „pigi moteris“ skamba nepagarbiai ir grubiai. Vis dėlto visuomenė, kurioje gyvename, yra pilna tokių moterų. Jas traukia tik pinigai, išvaizda bei daiktų išorė ir jos mano, kad yra geresnės už kitas. Tuo pačiu metu jos neturi savyje nei gerumo, nei atjautos. Kokie bruožai išduoda tokį moters būdą?

Požiūris į vyrus

Pigios moters požiūris į vyrą skiriasi. Ji matuoja vyrus pagal piniginės storį ir daro išvadą, kad jei vyras negali patenkinti jos finansinių poreikių, jis yra nevykėlis. Pigios moterys kavinėse niekada nemoka iš savo kišenės. Jei pasiūlysite jai pasidalinti sąskaitą, ji pasakys, kad jai ir taip gerai, ir išeis.

Noras pasipuošti garsiu prekės ženklu

Pigi moteris neįsivaizduoja savo gyvenimo be garsių prekės ženklų. Dėvėti firminius gaminius jai teikia džiaugsmą. Tuo pat metu ji neturi stiliaus jausmo ir tik pagrindiniai mados pasaulio žurnalai mėgsta mėgdžioti tokias moteris.

Skolos

Pigios moterys visada gyvena skolose. Jos skolinasi pinigų, kas nusipirktų naujausią „iPhone“ ar striukę, ar automobilį. Dėl šių dalykų jos jaučiasi vertinamos ir turinčios gerą reputaciją tarp kitų žmonių.

Požiūris į kitus

Pigi moteris su kitais elgiasi nepagarbiai. Ypač ji niekina paslaugų sektoriaus darbuotojus. Restoranuose ir kitose viešose vietose jos savivertė yra tokia aukšta, kad jis laiko kitus žemesniais už save. Nors iš tiesų ji atrodo labai juokingai.

Išvaizda jai yra svarbiausias dalykas

Nesvarbu, ar ji yra paplūdimyje, ar parduotuvėje, viešumoje ji dėvi elegantiškus, blizgančius drabužius. Be to, ji būtinai pasidažo veidą, net kai serga ar eina išmesti šiukšlių. Kai tik įmanoma, ji norėtų dėvėti drabužius, apnuoginančius abi kojas, krūtinę.

Požiūris į šeimą

Tokia moteris gėdijasi ir nesijaudina dėl savo šeimos. Ji visada svajojo apie turtingą šeimą. Todėl ji nemėgsta apie ją kalbėti, jei jos šeima nėra kuo nors išskirtinė.

Lojalumas? Ji nežino tokio žodžio

Pigi moteris nežino, kaip užsitarnauti kitų pasitikėjimą. Net jei ji susitikinės su turtingu vyru, ji niekada nepraleis progos susitikinėti su kuo nors dar turtingesniu.

Ar teko susidurti su tokio tipo moterimi?Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *