Dešimt dalykų, kurie naikina moterišką energiją

Moteris gali būti realiai laiminga tik tada, kai realizuoja save, visų pirma, kaip moterį. Tik paskui ji gali realizuotis kaip mama, sociumo narė ir kaip profesionalė darbe.

Pagrindinis dalykas moteryje, kuris daro ją stiprią ir patrauklią, yra jos energija. Tačiau egzistuoja 10 dalykų, kurie tą energiją sunaikina. Neleiskite, kad jūsų moteriškumas ir energija žūtų, juk nuo to priklauso jūsų laimė.

Tai kas gi žudo moterišką jėgą ir energiją:

Bendravimo išoriniame pasaulyje perteklius

Moteris turėtų bendrauti tik su tais, kurie ją myli. Ji neturėtų išeiti iš savo komforto zonos. Vyras, atvirkščiai, turi bendrauti su tais, kurie jo nemyli, šitokiu būdu jis vystosi, įveikia sunkumus, grūdinasi kaip asmenybė. Viena didžiausių moters klaidų – daryti tai, kas jai nepatinka. Tai atima iš jos daug energijos.

Neprižiūrimas kūnas, nėra fizinių krūvių

Moteris savo energiją didina, kai rūpinasi savo sveikata ir grožiu. Apsileidusi ir ligota moteris silpna tiek fiziškai, tiek energetiškai.

Emocijų trūkumas

Daugelis moterų mano, kad reikia demonstruoti tik teigiamas emocijas, mąstyti pozityviai, visada šypsotis ir juoktis. Tačiau reikia demonstruoti ir neigiamas emocijas, ašaras ar net isterijas, tik ne visiems iš eilės, o tam artimam žmogui, kuriuo moteris pasitiki. Šalia moters visada turėtų būti žmogus, su kuriuo ji galėtų reikšti bet kokias emocijas. Emocinė izoliacija atima moters energiją.

Pomėgių trūkumas

Moteris iš to, ką mėgsta daryti, gauna tiesiog milžinišką energijos ir pozityvių emocijų srautą. Ji turi turėti hobį, ir šį pomėgį turi palaikyti jos vyras. Moteris turėtų save realizuoti tame, kas jai patinka, ar tai būtų šokiai, ar mezgimas, nesvarbu.

Kūrybiškumo trūkumas

Jei moteris nieko nekuria, jos energija sustingsta. Viskas, ką moteris daro savo rankomis, yra kūryba – ar tai būtų namų tvarkymas, maisto gaminimas, gėlynas kieme po langu ar interjero kūrimas. Kurdama kažką gražaus, moteris pati tampa graži. Jei moteris laisvalaikiu visą dieną gulinėja ir nieko nedaro, ji labai greitai degraduos ir praras visą savo energiją.

Noras vadovauti

Moteris turi įkvėpti, o ne spręsti problemas. Vadovauti – ne jos prigimtis.

Vyriškos pareigos

Kai moteris atlieka vyrišką darbą, ji praranda savo moteriškumą. Iš pradžių vyrišką darbą daranti moteris kažkam gali atrodyti seksuali, neįprasta ir patraukli, tačiau laikui bėgant tarp jos kojų „išauga“ pirminiai vyriški lytiniai organai.

Konkurencija

Moteriška energija sunaikinama esant konkurencijai ar varžymuisi su kita moterimi. Moteris neturėtų turėti siekio dėl kažko kovoti, įrodyti, kad yra geresnė, gražesnė ar protingesnė. Ji iš pat pradžių yra pati geriausia.

Draugių trūkumas

Moteriai būtinas bendravimas su kitomis moterimis, tai dar vienas stiprus energijos šaltinis.

Asmeninio laiko trūkumas

Moteris turėtų skirti laiko sau, savo asmeniniams reikalams. Visada!

.Naujienos iš interneto

One thought on “Dešimt dalykų, kurie naikina moterišką energiją”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *