Du klausimai, kurie padės suprasti, ar reikia likti su šiuo žmogumi

Kartais mes nežinome, ar gyvename su tinkamu žmogumi, ar ne. Mes nežinome, ką mums daryti, kai kyla konfliktai ir problemos, kurias atrodo labai sunku įveikti. Kartais iš bejėgiškumo tiesiog nuleidžiame rankas.

Kaip tik tokiais atvejais užtenka sąžiningai atsakyti sau į du klausimus, kurie padeda suprasti, ar reikia nutraukti santykius su partneriu, ar toliau kovoti už šį ryšį ir jausmus? Žinoma, jeigu ir jis tą patį daro. O gal laikas atsiskirti ir savarankiškai judėti toliau?

Du klausimai, kurie padės įvertinti santykius

1. „Ar suteikia man tas žmogus gyvybinių jėgų ir energijos, ar, atvirkščiai, atima jas?“

Tai labai svarbus klausimas. Juk jeigu jūsų partneris neprideda jums naujų jėgų, nesuteikia įkvėpimo ir energijos gyventi, vystytis, bandyti naujus dalykus ir kurti, tai yra gana neraminantis signalas.

Tokie santykiai apskritai negali tęstis ilgai, juk jie stokoja peno, nėra „maitinami“ ir palaikomi. Anksčiau ar vėliau jie paprasčiausiai išsikvėps, nes partneriai negauna nieko mainais už tai, ką atiduoda. Tokiuose santykiuose „davimo–ėmimo“ pusiausvyra bus nuolat sutrikdyta. Kažkas negaus energijos, palaikymo, jėgų gyventi kartu.

Todėl jeigu jaučiate, kad jūsų partneris veikiau atima , o ne prideda jums jėgų, tada jums tikrai yra dėl ko susimąstyti. Pagalvokite, ar verta toliau tęsti tokius „negyvus“ santykius.

Visai gali būti, kad šalia jūsų yra „energinis vampyras“, todėl santykiai su juo net pavojingi. Juk jis maitinsis jūsų energija, kol visai jūsų neišdžiovins, neišsekins ir neišsiurbs iš jūsų paskutinių jėgų.

Todėl būtinai atkreipkite dėmesį į tai, kaip jūs jaučiatės šalia savo partnerio. Ar pažvalėjate, atsigaunate, ar pajuntate nuovargį, jėgų sumažėjimą? Ir tik aiškiai nustatę šį svarbų dalyką, galite daryti išvadas ir priimti sprendimus dėl jūsų ateities planų ir būsimų santykių su šiuo žmogumi.

2. „Kodėl aš pasirenku šį žmogų kiekvieną dieną?“ arba „ Ar yra kas nors, dėl ko esu pasirengusi pasirinkti šitą žmogų ir toliau kasdien?“

Gerai pamąstykite apie šį klausimą. Neskubėkite atsakyti. Štai jums mažytis patarimas – kai tik susimąstysite apie šį klausimą, atsakymas turi ateiti beveik akimirksniu. Ir būtent pirmas dalykas, kas jums šaus į galvą, ir bus tiksliausias atsakymas.

Jeigu jums iškart atėjo į galvą viena ar kelios priežastys, dėl kurių jūs vertinate tą žmogų ir norite kasdien pasirinkti būtent jį, tai viskas yra puiku, jūs tikrai suradote vienas kitą.

Na, o jeigu net po kurio laiko jūs vis tiek dar nesugalvojate, kuo unikalus ir ypatingas jūsų partneris, kad gyvenate su juo ir ketinate pasirinkti jį kasdien, tai veikiausiai jūsų seniai niekas nebesieja su juo. Geriausia išeitis tokiu atveju bus išsiskirti ir daugiau nebekalkinti vienam kito.

Svarbiausia suteikti šansą jums abiem sutikti tokį žmogų, kuris taptų jums tikrai ypatingu asmeniu. Bet kuriuo atveju viskas pasikeis į gerą, nes jūs esate to verti.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *