Du moteriški Zodiako ženklai, kurie visai nemoka taupyti

Zodiako ženklas nulemia ne tik žmogaus charakterį, bet ir jo požiūrį į pinigus. Vieni moka taupyti pinigus ir lengvai atsisako momentinių užgaidų bei spontaniškų pirkinių, kiti neatsispiria pagundai išleisti visus pinigus. Tai ypač pasakytina apie dviejų Zodiako ženklų moteris.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Dvynių ženklo moterys tikrai negarsėja savo ekonomiškumu ir apdairumu bei atsakingu požiūriu į buities reikalų tvarkymą. Jos taip pat lengvai sprendžia su biudžetu susijusius klausimus. Dvynių moterys nemoka taupyti ar kaupti pinigų, nes nuoširdžiai tiki, kad jie yra skirti išleisti.. Jos dažnai perka sau nereikalingus niekučius ir renkasi reklamuojamus prekių ženklus, kad galėtų visapusiškai mėgautis mėgstama apsipirkimo patirtimi. Dvyniai nesugeba kontroliuoti išlaidų. Dvynių ženklo moteris niekada negailės sau smagių laisvalaikio užsiėmimų: vakarėlio ar išvykos į kavinę. Dvyniai pinigus leidžia lengvai ir dosniai, nes turi nuostabų sugebėjimą juos pritraukti prie savęs. Šis ženklas yra įpratęs džiaugtis gyvenimu čia ir dabar, todėl niekada neatsižada malonių išlaidų.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Liūto ženklo moteris niekada niekuo nenuskriaus savęs. Ji sau nieko negaili, nes yra įpratusi palaikyti turtingo žmogaus įvaizdį. Pajamos jai – pats svarbiausias ir labiausia rūpintis klausimas, nes ji labai mėgsta prabangą. Jei Liūto ženklo moteris nesugeba gyventi oriai ir garbingai, tai jis iš visų jėgų stengsis pasipuikuoti ir sudaryti prabangos įspūdį kitiems. Liūto ženklo moteris nepraleis progos išleisti nemažą pinigų sumą daiktui, kad galėtų pasipuikuoti prieš kitus.. Liūto ženklo moteris nė kiek suvaržyti savęs, bet gali pradėti taupyti artimųjų sąskaita.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *