Esi įsimylėjusi ar apsėsta?

Pastoviai galvoji ir svajoji apie savo vyriškį, kiekviena tavo gyvenimo sekundė sukoncentruota į jį. Galbūt aš ir perdedu, bet jei be paliovos visą laiką klausinėji savęs: “Kur jis dabar?”, “Ką jis dabar veikia?”, “O gal su kita?” – reiškia, turi labai rimtą problemą, kurią galima būtų pavadinti apsėdimu.

Kartais taip nutinka: eini gatve, žiūri į kitą moterį ir galvoji, ar patiktų ji tavo vyriškiui labiau, nei tu patinki. Pavydas ir savininkiškumas plūste tave užplūsta. Galbūt tavo vyriškis jau netgi mėgino su tavimi išsiskirti. Ir niekaip nesigauna išvengti tokių minčių ir sumaištį širdyje keliančių jausmų.

Jei tau reikėtų parašyti straipsnį tema “Kaip prarasti partnerį?”, tikriausiai parašytum patį geriausią tekstą, nes toks tavo elgesys žudo viską: tarpusavio pasitikėjimą, santykių stebuklą, tu pačias geriausias gyvenimo dienas paverti kankyne.

Vyriškis yra su tavimi dėl to, kad nori būti būtent su tavimi. Tačiau kai tik pradėsi aštrinti situaciją savo negatyviomis emocijomis ir mintimis, gausi atvirkšią efektą: vyras nepuls tavęs raminti, jis tik dar labiau atitols.

Santykiai su tavimi turi tapti malonumu, švente, o ne kankyne. Kai esi apsėsta partneriu – tai absoliučiai nesveiki santykiai, tu keli nekomfortiškas emocijas, pastoviai bijodama jį prarasti. Ir kuo labiau esi apsėsta, tuo didesnis noras būti su šiuo vyriškiu 24 valandas per parą. Kuo būsi pavydesnė, tuo stipriau ir toliau atstumsi nuo savęs vyrą.

Vyras pats nusprendė būti su tavimi, tai jo sprendimas, ir santykių pradžioje tu buvai visai kita, tu ir pati buvai laisva, ir jis jautėsi laisvas. O paskui pamažu pradėjai daryti jam spaudimą kiekvieną kartą, kai nutardavo pabūti su draugais. Priversdavai jį jaustis dėl to kaltu. Tu gabalėlis po gabalėlio ribojai jo laisvę ir “trumpinai pavadėlį”. Ir kada nors pati suprasi, kad nė vienas žmogus pasaulyje šito nepakęs.

O ir kam kentėti? Tau atrodo, kad santykiai gali būti pagrįsti apsėdimu? Visko gali būti, tik vargu ar tokius santykius galima pavadinti laimingais.

Pagalvok apie tipišką valdingą vyrą, kuris niekur neišleidžia savo žmonos ir neleidžia nieko be jo daryti. Manai, ta moteris laiminga? Ji pasiliks su vyru tik tuo atveju, jei turės itin žemą savivertę ir neturės savigarbos. Kitaip santykiai labai greitai pasibaigs.

Jei nori laimingų santykių, paskutinis dalykas, kuriuo turi užsiimti – būti apsėsta savo vyru.

Tu turi turėti savo gyvenimą, savus pomėgius ir savo erdvę. Vyras turi nustoti būti tavo gyvenimo centru. Turi išsaugoti savo nepriklausomybę ir suteikti laisvę partneriui. Tuomet galima bus dviese mėgautis gyvenimu.

Apsėstumas sukausto ne tik vyrą, bet ir tave. Apsėstas žmogus negali pasijausti laisvas, jis kenčia, kai šalia nėra partnerio.

Tikroji meilė – tai noras drauge pasitikti saulėlydį ant jūros kranto. Apsėstumas – troškimas kontroliuoti vienas kitą, nesuteikiant jokios laimės.

Kaip manai, tu įsimylėjusi, ar apsėsta?

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *