Frazės, dėl kurių susinervina vyrai

Šios frazės klastingos tuo, kad moterims jos neatrodo nei grubios, nei įžeidžiančios.

1. Tiek to, verčiau padarysiu pati

Psichologė Ann Crowley iš Ostino universiteto pataria: jeigu paprašėte vyro pataisyti čiaupą ar iškviesti santechniką, suteikite jam galimybę tai padaryti. Net jeigu partneris kelis kartus pamiršo tai padaryti, yra šansų, kad jis nori jums padėti. Leiskite jam išsaugoti orumą. Frazė „verčiau padarysiu pati“ vyrui reiškia, kad jis niekam netinkamas.

2. Galėjai pats susiprotėti…

Šie įžeidžiantys žodžiai neskatins jo veikti, nes jūs reikalaujate neįmanomo dalyko. „Moterys sutaupytų daug nervų ir laiko, jeigu susitaikytų su tuo, kad vyrai nemoka skaityti minčių. Jiems reikia aiškiai pasakyti, ko norite“, – pataria psichologas Ryanas Howesas iš Pasadenos.

3. Mums reikia pasikalbėti

Jokie kiti žodžiai negali sukelti tokio siaubo vyrui kaip šie. Jie pranašauja nemalonų pokalbį, skundus ir kritiką. „ Vyras iškart pamano, kad jis yra nevykėlis ir stengiasi išvengti pokalbio“, – aiškina psichologė Marcia Berger. Rezultatas būna priešingas tam, kurio siekė moteris – ramiai susėsti ir pasikalbėti.

4. Būk vyras!

Nesakykite tokių žodžių! Jie skamba kaip grubi ataka į jo identitetą, abejojimas jo vyriškumu ir priklausomybe didžiajai medžiotojų, globėjų, statytojų ir išradėjų genčiai.

5. Apsikuopk aplink save. Aš – ne tavo mamytė

Pasitelkite kūrybingumą ir suraskite subtilesnį būdą paskatinti jį susitvarkyti. Primindamos, kad jam iki šiol trūksta mamos, galite pakenkti sau, nes jis prisimins, kaip gera jam buvo gyventi su motina.

6. Tu vėl išeini su draugais?

„Nelaikykite jo susitikimų su draugais grėsme jūsų santuokai, – aiškina psichologas Ryanas Howesas. – Žinoma, kartais futbolas būna pretekstas smagiai paūžti ir prisigerti, bet dažniausiai susitikimai su draugais vyrui yra atokvėpis, galimybė pabendrauti su bendraamžiais vyrais, pasikeisti nuomonėmis, pasigirti laimėjimais.“

7. Manai, ji – simpatiška?

Jūs pastatote jį į tokią padėtį, kai negalima atsakyti teisingai. Vyro prigimtis verčia jį visada pastebėti gražią merginą. Jis jau pastebėjo, kad ji graži, bet dabar jam kyla problema išsisukti ir pasakyti, kad myli ne ją, o jus.

8. Oi, koks pilvukas!

Reikia labai atsargiai pastebėti pokyčius vyro išorėje, nes stipriosios lyties atstovai nemėgsta šaipytis iš savęs. Ne visada reikia sakyti apie pastebėjimus garsiai, verčiau iškart pereiti prie veiksmų. Bus daugiau naudos, jei artimiausiomis dienomis „atsitiktinai“ atsidursite parke ir pavaikštinėsite ten kelias valandas, o savaitgalį kartu sėsite ant dviračių ir važiuosite pasivažinėti.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *