Frazės, kurias vyrai ir moterys supranta skirtingai

Vyrai būna labiau tiesmuki už moteris, tai – įrodytas faktas. Skirtingai nuo moterų, kurios dažniausiai būna užuominų ir poteksčių meistrės, savo pagrindinę mintį neretai įpinančios į papildomų žodžių tiradas, vyrai sako būtent tai, ką nori pasakyti, ir nebando ieškoti išgirstoje frazėje kokios nors paslėptos prasmės.

„Gal mes galime tai padaryti (aptarti) vėliau?“

Vyras tokioje frazėje neįžvelgia jokio atspalvio. Jeigu jis užsiėmęs, o jo dama lenda su klausimais apie tinkamus apdarus būsimam vakarėliui, jis ramiai gali ištarti tokius žodžius, o paskui nesugebėti suprasti, kodėl moteris taip įsižeidė.

„Neblogai (gerai, normaliai)“

Apsivilkusi nauja suknele, kuri jums taip tinka, jūs ateinate pasirodyti savo brangiausiajam ir įrodyti jam, kad ne veltui išleidote pinigus, o jis nenoriai pakelia galvą nuo savo kompiuterio ir abejingai burbteli „neblogai, gražu“. Jūs įsižeidžiate ir mintyse pavadinate jį storžieviu, niekšu. Ir visai be reikalo: jis tikrai nemanė nieko bloga. Tiesiog nuoga jūs jam atrodote gražesnė.

„Man nesvarbu“

Jeigu iššifruotume tokį atsakymą, jis skambėtų maždaug taip: „Tu bandei perduoti man kažkokią tau labai svarbią mintį, bet aš, deja, esu visiškas kretinas ir neketinu įsigilinti į tai, ko tu nori, todėl spręsk pati ir nekvaršink man galvos.“

„Brangioji, man vis tiek, rinkis pati!“

Ši, regis, nekalta frazė, moterų manymu, slepia savyje daugybę užuominų ir tūkstančius mįslių. Išgirdusios ją, mes imame svarstyti, ar verta įsižeisti, ar geriau nekreipti dėmesio. Iš tikrųjų viskas yra labai paprasta. Arba vyras pasitiki moterimi, arba pats nesugeba išrinkti. „Rinkis pati“ ir reiškia jo siūlymą pasirinkti pačiai.

„Kokia graži (linksma, simpatiška) mergina“

Nereikia panikuoti, jis neketina mesti jūsų dėl šitos žavingos merginos. Vyrai dažnai žiūri į moteris kaip į meno kūrinius, kurie jiems atrodo gražūs, įspūdingi, bet tolimi. Juk neimsite pavydėti Milo Veneros statulai?

„Visai ne tai turėjau omenyje!“

Jeigu jis užbaigia ginčą su jumis šia fraze, žinokite, kad jūs laimėjote. Jūs pasakėte būtent tai, kas sukosi jo galvoje. Dabar visi jo bandymai pasiteisinti atrodys banaliai ir neįtikinamai, nes jūs pasirodėte esanti teisi.

„Tai – vyriškas reikalas“

Ne, tai – ne vyriškas reikalas, tiesiog kai kas nesugeba jums paaiškinti, apie ką jis su draugu kalbėjosi visą vakarą arba ką veikė praeitą sekmadienį. Nesijaudinkite, tai gali būti visai nesusiję su kita moterimi, o subtilūs asmeniniai reikalai gali būti tokie kvaili, kad apie juos net nepatogu pasakoti.

OriginalasNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *