Gydantis murkimas

Katės suteikia namams jaukumo, o jų buvimas namuose dovanoja šeimininkams teigiamų emocijų. Katės mielai dalijasi savo energija, o jų murkimas – ne tik būdas išreikšti dėkingumą, bet ir gydomoji galia.

Žmonės su katėmis gyveno nuo neatmenamų laikų, per tą laiką išmoko puikiai bendrauti su pūkuotais augintiniais, iš jų elgesio sužinodavo apie orą ir apie artėjančius įvykius. Ekspertai nutarė sužinoti daugiau apie augintinio murkimo galią ir apie tai, kaip katės gali išgydyti psichines ir fizines ligas šiais jaukiais ir maloniais garsais.

Murkimas sukuria 20–140 Hz dažnio vibracijas, kurios teigiamai veikia organizmą. Tokios bangos pozityviai veikia psichiką, mažina streso lygį ir netgi gali gydyti nuo nemigos, nerimo ir sušvelninti panikos priepuolius.

Murkiantis ant kelių žvėrelis turi raminamąjį poveikį, atpalaiduoja ir sumažina streso hormono kortizolio kiekį.

Gyvūnėlio „motoras“ sumažina širdies ir kraujagyslių ligų riziką, padeda sušvelninti skausmo sindromus ir netgi sušvelnina migrenos eigą.

Murkimas – bendravimo būdas, ir ne tik su šeimininkais, bet ir su kačiukais. Murkdama katė „pasakoja“ apie tai, kad jai komfortiška, kad greta jos saugu, kad ji yra pasiruošusi kontaktui.

Katės murkimas teigiamai veikia visą žmogaus organizmą, suteikia energijos ir optimizmo.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *