Jei moteris jaučia, kad yra mylima, ji tampa 10 kartų geresnė

Kai moteris jaučiasi mylima, tai yra didžiausias jos įkvėpimas ir motyvacija. Kai moteris jaučiasi mylima, ji taip pat ramiai ir laisvai įsimyli save. Ji tampa moterimi, kuri bus pasirengusi atiduoti viską jums, net jei to neprašysite. Ji taps moterimi, kuri lengvai skirs savo laiką ir dėmesį jums, jos mylimajam. Ji mylės jus iš visos širdies.

Kai moteris yra mylima, ji tampa visiškai kitokia, ji leidžia geriausioms savo pusėms atsiverti ir spindėti.

Taip, bus atvejų, kai ji atrodys įkyri ar per daug lipšni, beveik atsižvelgiant į priklausomybės laipsnį, tačiau meilė visa tai daro jai. Tiesa ta, kad viduje ji jaučia tiek daug jėgų ir drąsos būtent dėl gaunamos meilės. Ji gali veikti galingai, tačiau taip yra tik todėl, kad ji žino, kaip šaunu jaustis mylimam, ir bijo prarasti šį jausmą.

Kai moteris jaučiasi mylima, ji padaro viską, kad ši meilė išliktų – ir tai reiškia, kad ji tampa daug geresnė, nei buvo anksčiau. Ji nori būti verta šios meilės.

Kai moteris jaučiasi mylima, ji gali pradėti kartais jumis skųstis. Bet tai nereiškia, kad ji jūsų meilę laiko savaime suprantamu dalyku. Tai tiesiog jos būdas išreikšti, kaip jai yra patogu su jumis. Taigi ji jumis taip pasitiki, kad gali parodyti savo neigiamus jausmus.

Kai moteris jaučiasi mylima, ji gali pavydėti. Gal ji bandys tai slėpti, tačiau tai nereiškia, kad ji to nejaučia. Normalu bijoti prarasti savo meilę.

Kai moteris jaučiasi mylima, ji netgi gali būti agresyvi. Ji jau paragavo tikros meilės ir yra pasirengusi padaryti viską, ką gali, kad ją išgelbėtų. Ji nebeleis sau būti skuduru, ant kurio kiti gali nusišluostyti kojas. Ji kovos už viską, ko nori gyvenime, įskaitant meilę. Ir ji tai padarys drąsiai ir galbūt net agresyviai.

Kai moteris jaučiasi mylima, ji jaučiasi įvertinta. Tai įkvepia ją siekti tokio gyvenimo, kokio ji visada norėjo. Tai suteikia jai motyvacijos kovoti už tai, ko ji verta. Kai moteris jaučiasi mylima, niekas jos negali sustabdyti. Ji tampa geresnė, nei buvo anksčiau, ir šiam tobulumui nėra ribų.

OriginalasNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *