Jeigu daugiau nebenorite būti vieniša

Būdamos gražiomis bei sėkmingomis, mes neretai negalime rasti savo antros puselės. Visos draugės jau seniai ištekėjo, turi vaikų ir mėgaujasi laimingu ir nerūpestingu gyvenimu, o mes vis dar niekaip nerandame savo likimo.

Kaip dažnai užduodate sau klausimą: kodėl aš vieniša? Atsakymo į šį klausimą dažniausiai ieškome kituose, ir tai – pati didžiausia mūsų klaida. Priežasties ieškoti reikia savyje, reikia įgyti pasitikėjimo ir tvirtai eiti savo tikslo link.

Žemiau pateikiamo patarimai padės jums atsikratyti standartinio ir labai toksiško vienišos moters mąstymo būdo.

Pamilkite save

Niekada negalvokite, kad nesate nusipelniusi meilės, kad nesate nusipelniusi gero vyro. Saviplaka ir žema savivertė daro įtaką aplinkinių žmonių nuomonei apie jus. Jeigu pati nelaikysite savęs verta laimės, niekada netapsite laiminga. Mylėkite save, ir tik tada jums bus atsakyta tuo pačiu.

Kontroliuokite mintis

Jei nuolat galvosite, kad esate vieniša, kad jums nelemta sutikti meilės ir įgyti laimės – jūsų mintys transformuosis į tvirtą pasąmonės nuostatą. Galvokite tik apie gera ir pozityviai žvelkite į ateitį. Pabuskite su mintimi, kad esate pati gražiausia, protingiausia ir seksualiausia moteris, kuriai viskas klostosi kuo puikiausiai.

Nesivaikykite idealo

Dažnai esame linkusios susifantazuoti idealaus vyro įvaizdį, kurio paskui ir ieškome visą gyvenimą. Ir, savaime suprantama, nerandame. Nieko nuostabaus, toks vyras pasaulyje neegzistuoja, jis „gyvena” tik jūsų fantazijose. Pernelyg dideli reikalavimai partneriui užvilkina paieškas ilgiems metams.

Įsileiskite pokyčius į savo gyvenimą

Jeigu jums nepatinka darbas, nebijokite jo keisti. Mes labai dažnai nesuprantame, kad užsidarėme nuo gyvenimo, pasislėpėme savo jaukioje asmeninėje erdvėje. Eikite į pasimatymus, įmonės renginius, į kiną – visada sakykite „taip“, bet kokioms permainoms ir pati pamatysite, kiek įvairiausių susitikimų ir galimybių jūs pražiopsojote, sėdėdama savo uždarame pasaulėlyje. Be to, atsiras žymiai daugiau galimybių susipažinti su vyriškiais.

Nebijokite vyrų

Galbūt esate įpratusi bendrauti tik moteriškoje kompanijoje ir horizonte pasirodžius vyrui, baiminatės šios pažinties. Pasistenkite susidraugauti su keliais vyrukais, galbūt draugės galės jus supažindinti su gerais savo draugais, kad pagaliau ir jūs susidraugautumėte su priešingos lyties atstovais ir nekompleksuotumėte vyriškoje draugijoje.

Elgesio taisyklės

Kai susipažįstate su vyriškiu, nereikia iš karto jam iškloti savo planų ateičiai, postringauti apie tai, kad visi vyrai jūsų neverti, todėl vis dar esate viena, toks elgesys vargu ar sužavės naują pažįstamą.

Pasistenkite per pirmuosius susitikimus bendrauti abstrakčiomis temomis. Taip pat didelė klaida iš karto užsipulti vyrą su savo rūpestingumu, globa ir prisirišimu, klausinėti apie jo motiną ir asmeninį gyvenimą. Elgtis reikia laisvai ir natūraliai, būtent tai vyrams sukelia nuoširdžią pagarbą.

Leiskite jam pamatyti jumyse patrauklią, savimi pasitikinčią moterį, kuri verta rimtų ir ilgalaikių santykių.

Tikimės, kad mūsų patarimai padės pažvelgti į save iš kitos perspektyvos. Mėgaukitės kiekviena diena, visada būkite geros nuotaikos ir laimė pati jus susiras.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *