Ką jaučia moteris, kai sutinką „Jį”

Kai visiškai atsiduodame savo jausmams, lengva pamiršti, kad esame nusipelniusios geresnio, o stiprios emocijos atima iš mūsų sugebėjimą objektyviai žvelgti į visus dalykus. Kas neleis apsigauti ir parodys, jos priešais jus – būtent „tasai” vyriškis?

Gera nuotaika

Nesuklysite, kai su jums tinkančiu žmogumi pajusite lengvumą ir džiaugsmą. Laisvas, nesukaustytas abiejų elgesys ir malonumas iš bendravimo turėtų tapti pirmuoju signalu, kad nėra ko bijoti.

Saugumo jausmas

Jei šypsenos ir geros nuotaikos jums per mažai, atkreipkite dėmesį, ar partneris rodo norą globoti ir rūpintis. Pastangos suteikti mylimajai dar daugiau džiaugsmo ir apsaugoti ją nuo šalčio (visomis prasmėmis) turi padovanoti jūsų santykiams dar daugiau švelnumo.

Savęs priėmimas

Jums nebaisu pasirodyti kvaila ar svaidytis nejuokingais pokštais mylimo žmogaus akivaizdoje. Juk jis puikiai žino, kad jo išrinktoji yra pati geriausia moteris pasaulyje, tegu ir su savo keistenybėmis, kurios jam vis tiek bus velniškai mielos.

Aistra

Vienu pagrindinių pasirengimo rimtiems santykiams faktorių laikomas noras pradėti lytinį gyvenimą. Svarbiausia čia netgi ne pati aistra, kuri savaime suprantama, o supratimas, kad seksas yra ne tik malonumas, bet ir atsakomybė.

Harmonijos pojūtis

Kai šalia yra reikalingas žmogus, labai paprasta įvertinti gyvenimo pilnatvę, o dar paprasčiau kartu atrasti visą jo grožį ir įvairovę.

Lygybė

Turėtumėte vienas kitą papildyti ir įkvėpti vienas kitą žengti toliau link svajonių, o ne stengtis įsitvirtinti partnerio sąskaita. Didžiuotis vienas kitu – anaiptol ne prabanga, o norma.

.



Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *