Ką paveldime iš savo tėvų pagal jų Zodiako ženklus ir karmą

Аstrologo Aleksandro Rempelio prognozės visada išsiskiria tikslumu. Astrologo pagrindinės temos – astrologija, magija, prognozės, ufologija, taip pat įvairūs mistiški įvykiai.  „Tėvų įtaka savo vaikų karmai – neįtikėtinai didelė. Be to, gimdytojai turi žinoti, kad jie daro įtaką atžaloms ne auklėjimu, o savo karmos teisingu ar neteisingu elgesiu“, – tvirtino A.Rempelis.

Pasak jo, bet pirmiausiai reikia išsiaiškinti, kaip sąveikauja  tarpusavyje vaikų ir tėvų karminės programos. „Mums likimas duoda tokius tėvus, kokie priklauso pagal karmą.

Neretai pastebime, kad vaikai panašūs į savo tėvus ir išvaizda, ir charakteriu.

Mes sakome, tai – paveldėjimas, genai. Iš tikrųjų dažniau panašumai yra užkoduoti ne genuose, o tėvų karmose“, – teigė astrologas.

Zodiako ženklas daro įtaką žmogaus kūno organams

Tikriausiai ne karto teko pastebėti, kad kai kurioms jūsų pažįstamoms poroms gimsta vaikas, kaip du vandens lašai panašus į vieną iš tėvų.

Kaip dailininkas sukuria savo kūrybos šedevrą,  taip ir kai kurie žmonės, pasižymintys išskirtinėmis savybėmis, paleidžia į pasaulį vaiką su tokiomis pat savybėmis.

Tai liudija, kad labai stipri tėvų karma. Bet taip atsitinka gana retai.

Vis dėlto vaikai ne viskuo panašūs į savo tėvus. „Pasitelkus astrologiją galima tiksliai pasakyti, kokiomis savybėmis pasižymi ar kurias ligas paveldėjo vaikai iš savo tėvų.

Ši informacija slypi ir Zodiako ženkluose, po kuriais gimė tėvai“, – aiškino A.Rempelis.

Anot jo, kiekvienas Zodiako  ženklas daro įtaką žmogaus kūno organams. Pavyzdžiui, Avino Zodiako ženklas valdo galvos organus, Šaulys – kepenis.

Todėl žmonėms, gimusiems po Avino ar Šaulio Zodiako ženklu, galvos organai ar kepenys labiau pažeidžiami.

Bet Avino žmonėms neretai skauda ne tik galvą, o Šauliui – ne tik kepenis. „Kiekvieno iš mūsų ryšys su tėvais suteikia galimybę nustatyti polinkį ir kitiems susirgimams. Ir tuo pačiu išsaugoti savo sveikatą ar net įspėti apie artėjančią rimtą ligą“, – teigė pašnekovas.

Žinia, Zodiako ženklas  nustatomas kiekvieno žmogaus gimimo momentu pagal planetos padėtį Zodiako žvaigždyne.

„Tarkim, abiejų tėvų Zodiako ženklai buvo Saulės planetoje. Jiems gimsta duktė, kurios Zodiako ženklas taip pat Saulės planetoje.

Tačiau pagal gamtos dėsnius trečia Saulė – kūdikis tiesiog negali nebūti panašus į savo abu tėvus.

Astrologijoje Saulė laikoma meilės ir meilės vaisiaus globėja, todėl būtent joje ir atsiranda tvirta tėvų ir vaikų karminė programa“, – aiškino astrologijos paslaptis A.Rempelis.

Liūto žmonės turi tausoti savo širdį

Anot jo, jei vienas iš tėvų – Avinas, tai, tikėtina, kad vaiką ar vaikus dažnai kankins galvos skausmai, aukštas kraujospūdis, migrena.

Jei vienas iš tėvų – Jautis, tai greičiausiai jo vaikai neišvengs skydliaukės ir gerklės ligų.

Akivaizdu, kiekvienas Zodiako ženklas turi jam būdingų savybių. Ir vaikas gali perimti kurias nors savybes iš savo tėvų.

„Norėčiau išskirti atvejį, kai abu tėvai gimė po tuo pačiu Zodiako ženklu. Pavyzdžiui, ir motina, ir tėvas – Dvyniai.

Tokiu atveju vaiko charakteryje bus daugiau tėvo (bet ne motinos) bruožų ir daugiau ligų paveldės iš tėvo.

Didesnė tikimybė, kad atsitiks priešingai arba vaikas paveldės abiejų gimdytojų chrakterio bruožus ir ligas, jei jie būtų skirtingų Zodiako ženklų“, – samprotavo astrologijos specialistas.

Jo teigimu,  jei vienas iš tėvų gimė po Dvynių ženklu, tai vaikas paprastai būna judrus, linkęs bendrauti, nenustygstantis vietoje, išsiblaškęs, nepraktiškas.

Jis taip pat turi polinkį sirgti plaučių ligomis. Jei vienas iš tėvų gimė po Vėžio ženklu, vaikas pasižymi jausmingumu, kūrybiškumu, lakia vaizduote ir fantazija.

Jis gali greitai įsižeisti, gana ambicingas, jam būdingas perdėtas orumo, savigarbos jausmas.

Linkęs sirgti virškinamojo trakto, skrandžio ligomis.

Vaikas, kurio vienas iš tėvų Liūto Zodiako ženklo atstovas, – asmenybė, turinti išskirtinių gabumų kūryboje, daug dirba, bet netausoja savo sveikatos.

Moka mylėti, bet dažnai neįvertina ar atstumia kitų meilę.

Liūtas turi tausoti savo širdį, nes būtent šio Zodiako ženklo žmonėms būdingos širdies ligos: stenokardija, aritmija, infarktas.

O jei vienas iš tėvų  – Mergelės Zodiako ženklo atstovas, vadinasi, jo vaikas ne tik smalsus, atidus, sugeba kruopščiai atlikti užduotis, bet apskritai yra pareigingas ir atsakingas žmogus.

Bet jam reikėtų pasaugoti žarnyną, kurio ligos neretai kamuoja.

Skorpiono žmonės turi ekstrosensinių sugebėjimų

Tuo tarpu, jei vienas iš jūsų tėvų gimė po Svarstyklių ženklu, vadinasi, bet kuriuo momentu atžala gali aptikti savyje diplomatinių sugebėjimų, suprasti, kad jo viduje slypi tarsi dvi asmenybės.

Svarstyklių Zodiako ženklas daro įtaką inkstams ir šlapimtakio sistemai.

Tai reiškia, kad ir po šiuo ženklu gimusio kurio nors iš tėvų vaikui reikėtų labiau saugoti minėtus organus.

Jei bent vienas iš tėvų – Skorpiono Zodiako ženklo atstovas, vadinasi, jo palikuonis gali turėti ekstrosensinių sugebėjimų.

Jam nesvetimos ir anapusinio pasaulio paslaptys. Užtat turi problemų su lyties organais. Tai bene pagrindinis šio ženklo žmonių negalavimas.

Jei nors vienas iš tėvų – Šaulys, jo paveldėtojas mėgsta keliauti, užsisklęsti savo vidiniame pasaulyje, filosofuoti ir mokytis visą gyvenimą.

Silpniausias jo organas – kepenys.

Jei vienas iš tėvų yra Ožiaragio ženklo atstovas, tai pirmiausia reiškia pastovumą ir ištvermę.  Tai taip pat byloja, kad jo palikuonis – nepaprastai darbštus žmogus ir bet kurį darbą atliks kruopščiai, kokybiškai ir iki galo.

Šiems žmonėms bet kas gali pavydėti dvasingumo ir stiprybės bei valingumo. Tiesa, dažniausiai kelio ar klubo sąnario keitimo operacijų neišvengia.

Neretai turi problemų ir su stuburu.

Jei vienas iš tėvų gimė po Vandenio Zodiako ženklu, jo vaikui būdingas netradiciškas požiūris į pasaulį, linkęs mąstyti ne taip, kaip visi, sukurti kažką nauja.

Tokiam žmogui labiausiai pažeidžiamos kraujagyslės ir kraujotakos sistema.

Jei vienas iš tėvų – Žuvys,  jų vaikas – svajoklis iš prigimties ir giliai ima į širdį tai, kas su juo vyksta.

Deja, jo silpniausios vietos – kojų pėdos ir limfos sistema. „Taigi, prisiminkite savo tėvų Zodiako ženklus ir sugretinkite jų ženklų savybes su savo charakteriu.

Suprantama, tėvų karmų išoriškai nesimato jumyse, bet jos tikrai užima reikšmingą vietą formuojantis jūsų charakteriui“, – tvirtino astrologijos specialistas.

„Karminis auklėjimas“ vyksta tarsi pats savaime

Anot pašnekovo, ne mažesnės (o gal ir didesnės) įtakos paveldėjimui turi ir tėvų karminės programos.

„Žinia, kiekvienas žmogus turi savo individualią karmą, bet kiekvienas iš mūsų kažką pasiimame ir iš savo tėvų karmų.

Tikriausiai dažnai tenka girdėti: „Ji pakartojo motinos likimą“ arba „Nuėjo lygiai tuo pačiu keliu, kaip ir tėvas“. Taigi, mes, vaikai, esame savo tėvų atspindžiai.

Todėl tai, kas mums nepatinka mūsų vaikuose, pirmiausiai turime ieškoti priežasčių savyje“, – aiškino pašnekovas.

Anot jo, prieš kaltinant kuo nors vaiką, pirmiausiai turime patys pasikeisti tiek, kiek norėtume, kad pasikeistų ir vaiko elgesys.

O „karminis auklėjimas“ vyksta tarsi pats savaime, be ypatingų tėvų pastangų.

Žinia, vaikas paveldi genetinius tėvo ar motinos požymius, kuriuos paprastai vadiname charakterio bruožais.

„Iš tikrųjų, charakterio bruožai ne kas kita, kaip tėvo ir motinos karminių požymių dalys. (Labiau tolimesni senelės ir senelio karminiai požymiai taip pat gali turėti įtakos).

Kitaip tariant, vaikas paveldi dalį tėvo ir dalį motinos karminės programos ne tuo pavidalu, kokiu ji jau realizuojama tėvo ar motinos, o nuo pat gimimo – neutraliu pavidalu“, – teigė A.Rempelis.

Pašnekovo tvirtinimu,  jei tėvas realizavo savo karminę programą negatyviu pavidalu, tai ir vaikas gali pakartoti tą patį.

Pavyzdžiui, sūnus paveldėjo iš tėvo neutraliu pavidalu stipriojo Marso savybes: tvirtą valią, aktyvumą, inciatyvumą, darbštumą, sportiškumą ir taip toliau.

Tačiau tėvas panaudojo Marso savybes negatyviu pavidalu.

Tai yra  iškreipė Marso savybes, paversdamas tvirtą valią į prievartą, aktyvumą į agresyvumą, iniciatyvumą į įžūlumą, darbštumą į tingėjimą, sportiškumą į chuliganiškumą.

Vaikui belieka pakartoti tai, ką padarė tėvas arba pasistengti įgyvendinti neiškreiptą programą pagal Marsą ir tapti visiška tėvo priešingybe.

Suprantama, tuo pačiu skleisti neutraliu pavidalu stipriojo Marso savybes.

Visada užima nugalėto poziciją

Problema ta, kad vaikas negali visiškai savarankiškai pasirinkti norimą karmą iš tėvo ar motinos.

Mat jo pasirinkimui nemažos įtakos turi tai, kokie santykiai tarp tėvų. „Astrologijoje moteris yra  vyriškos energijos, o vyras – moteriškos energijos nešėjai.

O vaikas yra būtybė, besimokanti gauti ir periimti iš tėvų vyrišką ir moterišką energiją. Kitaip tariant, vaikas yra savotiškas balanso matuoklis tarp tėvų santykių.

Todėl, jei kuris nors iš tėvų slopina kitą ir nugali, įrodo, kad jis – geresnis, tai  vaikas paprastai visada užima nugalėto poziciją.

Tai yra, jis nesąmoningai pasirenka blogesnio  karminę programą, tuo pačiu kompesuodamas nelygybę šeimoje.

Tai atsitinka dėl to, kad karminės (genetinės) programos įgytų pusiausvyrą. Kad visuomenė nesusidarytų tik iš „labai gerų“ arba tik  „labai blogų“ žmonių.

Arba, pavyzdžiui, tik „labai stiprių“ ir „labai silpnų“, – aiškino karminės programos subtilybes astrologas.

Jo įsitikinimu, jei tėvai nėra abejingi savo vaiko likimui, jie turi pakeisti savo neigiamą požiūrį į esamą ar buvusį partnerį.

Priešingu atveju, gali pabloginti savo vaiko karmą. Žinia, po skyrybų vaikas dažniausiai  lieka gyventi su motina.

Tačiau, nepaisant to,  kad šiaip jis tarsi ir pritaria bei palaiko motiną, kad tėvas – blogas, girtuokliauja, neuždirba pinigų, eina „į kairę“ ir taip toliau, po kiek laiko vaikas tampa, kaip du vandens lašai panašus į savo tėvą pagal išvardintas savybes.

Vaikai paveldi neutralias savo tėvų karmas

„Kad ir kaip keistai benuskambėtų, bet motina turi leisti sūnui tapti tokiu, kaip ir jo tėvas.

Sūnus turi pasirinkti, net jei tėvas – alkoholikas ar vagis.

Tačiau, jei motina neleis vaikui rinktis, tai jis šimtu procentų perims blogiausias tėvo savybes. Arba duktė ištekės už lygiai tokio pat vyro, kaip jos tėvas.

Jei jis girtuokliauja, muša žmoną, tai ir sūnus elgsis lygiai taip pat su savo žmona.

O dukteriai teks motinos dalia.

Šie pavyzdžiai rodo, kaip karma gali būti stipriai užprogramuota ir kartais žmogui tiesiog neįmanoma pakeisti savo likimo. Kaip jis benorėtų ir besistengtų“, – samprotavo astrologijos specialistas.

Kaip suprasti šį „dėsnį“ pagal vaikų-tėvų karmines programas? Kaip ir buvo minėta, vos gimus vaikas paveldi neutralias savo tėvų karmines programas.

Ir jei vaikui leidus tapti tokiu kaip tėvas, tai jis greičiausiai nesąmoningai pasirinks neutralią programą.

O jei motina sudarys jam kliūtis, mėgins prieštarauti, neleisti, tai vaikui nieko kito neliks, kaip perimti tėvo neigiamą karmą.

Tas pats atsitinka žlugus ar išsibalansavus tarpusavio santykiuose vyriškai ir moteriškai energijai.

Pavyzdžiui, valdinga motina engia savo vyrą, vaiko tėvą, tai po to vaikas, nepriklausomai nuo jo valios, priverčiamas kompensuoti sava neutralia karma engiamą žmogų.

O jei motina elgiasi su vyru, kaip su lygiaverčiu partneriu, tai jo karminė programa ir lieka neutrali.

„Būtent dėl tos priežasties, kai po skyrybų motina ir toliau myli savo buvusį vyrą, ilgisi jo, nepaisant jo visų blogų savybių, vaikai niekada netampa nei alkoholikais, nei narkomanais, nei nusikaltėliais.

Beje, visai nebūtina mylėti savo buvusį vyrą ir juo labiau išgyventi  dėl jo.

Pakanka pagarbiai žiūrėti į savo buvusį pasirinkimą, priimtą per vestuves.

Bet kuriuo atveju, jei moteris nenori, kad vaikas prisiimtų negatyvią tėvo karmą, ji turi gerbti buvusį vyrą, džiaugtis jo pasiekimais, nekritikuoti jo ir jo naujos šeimos“, – padarė išvadą astrologas.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *