Ką šiuolaikinės moterys pasirengusios pasiūlyti vyrui?

Šiandien be jokios statistikos galime pastebėti, kad laisvų vyrų, kurie nėra susituokę arba neturi santykių, procentas yra gerokai didesnis, nei anksčiau. Apie tai iškalbingai byloja pačios moterys, užtvindžiusios internetą ašaringais pasakojimais apie tai, kad vyrai tiesiog atsisako bet kokių rimtų santykių.

Šį reiškinį galima paaiškinti vienu paprastu klausimu, kurį sau užduoda daugiau ar mažiau pasiturintis vyras: „Kurių galų man tuoktis?” Kalbant paprasčiau: „O ką man gali duoti moteris?”

Ir esmė čia labai paprasta.

Negaliu nepagirti moterų – jos pasirinko pakankamai gudrią taktiką. Jos paprasčiausiai ėmė išjuokti vyrus, maždaug tokia dvasia: „Cha, prajuokinai! O ką iš jūsų, vyrų, galima paimti? Nusiraminkite, mes paprasčiausiai norime santykių”.

Realybė gi visiškai kitokia: eksperimento dėlei užsukite į pirmą pasitaikiusią pažinčių svetainę, pradėkite bendrauti su atsitiktine moterimi ir jau po keliolikos žinučių būsite paklaustas:

  • kuo tu apskritai užsiimi gyvenime?
  • kur ir kuo dirbi?
  • kiek uždirbi?

Ir apskritai moterys labai mėgsta samprotauti apie tai, koks turėtų būti tikras vyras. Jis – atrama, maitintojas, turi geras pajamas ir yra susikūręs materialinę gerovę – turi butą, namą užmiestyje ir gerą automobilį. Tarp eilučių aiškiai matyti viena akivaizdi mintis: Vyras privalo išlaikyti moterį!

Kai kurios tai sako tiesiai šviesiai, pareikšdamos, kad susitikinės tik su tuo, kuris uždirba štai tokią ir tokią sumą arba daugiau. Tokių moterų supratimu, dauguma mūsų šalies vyrų yra antrarūšiai sutvėrimai, kadangi paprasčiausiai neturi jas patenkinančių pajamų. Ir ne, aš nesipiktinu tokiomis damomis, man tiesiog įdomu paspėlioti, kas dedasi jų galvose.

Arba jos nedirba, arba uždirba kuklius pinigus

Taigi, atlikęs nedidelę bendravimo su tokiomis damomis analizę, pastebėjau vieną įdomią ypatybę. Visos jos:

  • arba apskritai nedirba;
  • arba užima kuklias pareigas – dėlioja kokiame nors biure popieriukus iš vieno stalčiaus į kitą arba sėdi prie kasos aparato prekybos centre.

Tokių moterų atlyginimas retai kada viršija minimalų. Didžiuosiuose miestuose šis rodiklis gali būti šiek tiek didesnis.

Manau, kad jau supratote, iš kur vėjas pučia. Moterys gauna labai kuklias pajamas, ir tuo pat metu reikalauja, kad vyras uždirbtų kaip ministras.

Normaliuose santykiuose arba abu žmonės uždirba gerus pinigus, arba kažkas vienas (vyras) iš dalies ar visiškai aprūpina kitą (moterį), o ji jam dovanoja kažką proporcingo tam dideliam uždarbiui. Kadangi bet kokie adekvatūs santykiai – tai mainai. Kai žmonės keičiasi tais resursais, kuriais disponuoja – meile, dėmesiu, rūpesčiu, laiku, pinigais ir t.t. Ir jeigu vienas duoda, o kitas vien tik ima – tai jau nebe santykiai, o žmogaus išnaudojimas.

Ir štai čia mes prieiname prie įdomiausios dalies.

Ką vyrui gali duoti moteris?

Keletą kartų neiškenčiau ir tiesiai uždaviau šį klausimą jau minėtų pažinčių svetainių lankytojoms. Aš juk ne visažinis, galbūt kažko nesuprantu, galbūt moteris išties gali duoti vyrui kažką tokio, už ką jis privalo ją ant rankų nešioti? Visus gautus atsakymus galima suvesti į vieną:

„Svarbiausia – aš būsiu graži! Šalia jo bus prašmatni moteris, kuri suteiks jam energijos. Aš jį palaikysiu ir…” dar ten begalė visko. Kas dar? O ko jums dar reikia, ko jums, vyrams, dar negana? Skalbti, valyti ir gaminti maistą? Iš proto išsikraustėte? Aš nesu nemokama namų tvarkytoja.

Vertimas į normalią kalbą: „Aš, tokia nuostabi karalienė, leisiu visus tavo pinigus savo reikmėms, o jeigu bus nuotaika, tai galbūt netgi kaip nors atsidėkosiu. Tu pats skalbsi, valysi ir gaminsi maistą”.

Čia ir paaiškėja, kad dauguma šiuolaikinių moterų, kurios šaukia, kad „tikras vyras mums viską skolingas ir viską privalo”, paprasčiausiai neturi jam ko pasiūlyti. Atimkite iš santykių su jomis vieną dalyką, ir viskas – nebelieka daugiau jokios prasmės su tokia bendrauti. Tą patį dalyką, beje, labai lengva ir nebrangu gauti ir be santykių…

Suprantu, kad pinigų tema visada buvo svarbi, bet anksčiau ją buvo lengviau spręsti. Moteris nuoširdžiai džiaugdavosi galėdama paprasčiausiai pasivaikščioti parke arba iš tiesų būdavo šalia sunkiomis akimirkomis, padėdavo, palaikydavo. O dabar… moterys pačios pripažįsta, kad yra pasirengusios mylėti tik tol, kol yra pinigų. Nelinksma situacija, mano požiūriu.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *