Kad vyras suprastų

Nepradėkite rimto pokalbio iki to laiko, kol vyras pažvelgs jums į akis.

Poroje ne visada viskas vyksta sklandžiai, kartais partneriai vienas kito nesupranta ir įvairūs neišsakyti dalykai, nesusipratimai gali smarkiai pakirsti santykius. Moterys dažnai skundžiasi, kad vyrai jų nesupranta. Ką daryti tokioje situacijoje moteriai, kaip jai teisingai elgtis? Pateikiame kelis patarimus, ką daryti, kad vyras jus suprastų.

Jis turi į jus žiūrėti

Vyro dėmesys susikoncentruoja ten, kur jis žvelgia, tai savotiškas tunelio regėjimas. Jeigu jis žiūri televizorių, reiškia, negirdi, kas jam sakoma, nemato greta žaidžiančio vaiko.

Tuo vyrai labai skiriasi nuo moterų, kurios gali aprėpti iškart kelis objektus, užsiimti iškart keliais dalykais tuo pat metu. Vyrai to negali.

Dėl to nepradėkite rimto pokalbio iki to laiko, kol vyras nepažvelgė jums į akis.

Kalbėkite apie faktus, o ne apie emocijas

Vyrai, skirtingai nei moterys, nevartoja emocijų kalbos. Kai pasakojate vyrui apie savo jausmus, tai tas pats, kas lietuviškai kalbėtis su kiniečiu. Jis gali dėmesingai jus išklausyti, palinkčioti galva, bet visiškai nieko nesupras.

Kalbėkite faktų kalba: kas, kur, kada atsitiko, su kuo atsitiko, ką reikia padaryti.

Susilaikykite nuo epitetų ir metaforų

Nereikia detaliai ir vaizdingai pasakoti, kaip nemaloniai kvepia šiukšlių paketas ir kaip tai įtakoja namų atmosferą. Pilnai pakanka pasakyti: „Mielasis, išnešk šiukšles”.

Venkite apibendrinimų – „niekada”, „niekas”, „visada” ir t.t.

Šie žodžiai provokuoja konfliktą, kadangi yra suvokiami kaip atakavimas.

Visada turėkite galvoje, kad moterys gyvena emociniame ir dvasiniame pasaulyje, o vyrai – fiziniame ir intelektualiame. Moterų organizme daug oksitocino, jos turi stiprų motinystės instinktą, gamta užprogramavo jas meilei ir rūpinimuisi. Dėl to jos tokios jautrios ir empatiškos. Vyrams evoliucija užprogramavo kitas funkcijas – medžioklė, gynyba, išgyvenimas. Dėl to vyrai nereaguoja į informaciją, kuri neturi jokios praktiškos esmės.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *