Kaip atrodyti vyresnei už savo realų amžių

Šie kenksmingi patarimai bus ypatingai aktualūs vyresnėms nei 25 metų amžiaus moterims.

Pirma. Stenkitės valgyti kuo daugiau greito maisto, čipsų, rūkytų, sūdytų ir riebių produktų – be jokių apribojimų.

Antra. Niekada nesinaudokite odos, plaukų ir nagų priežiūros priemonėmis. Jokiu būdu nenaudokite veidui odą drėkinančio kremo, o praustis reikia tik tada, kai purvas jau atsisluoksniuoja nuo jūsų gabalais, kaip tinkas nuo sienos.

Trečia. Būtinai naudokite dekoratyvinę kosmetiką, ypač lūpų dažus, šešėlius, toninius kremus ir tušus, na ir viso kito gėrio neužmirškite. Vakarais makiažo nusiplauti nereikia, taip ir gulkitės miegoti. Ryte galėsite pasigėrėti sukrečiančiu efektu.

Ketvirta. Kiek galima daugiau deginkitės, pageidautina nuo 11 iki 15 valandos laikotarpiu, savaime suprantama be priemonių nuo saulės. Po tam tikro laiko oda visiškai atitiks jūsų pageidaujamą amžių.

Penkta. Pasistenkite turėti kiek galima daugiau atsitiktinių, netvarkingų seksualinių ryšių, stenkitės netęsti santykių su vienu partneriu ilgiau nei mėnesį.

Šešta. Jokiu būdu negalima su niekuo draugauti, o jeigu draugų jau esama, pasistenkite kuo greičiau jų atsikratyti: išduokite juos, jeigu kažko prašo – padarykite taip, kad daugiau neprašytų ir t.t. Gyvenimas socialiniame vakuume būtinai atsilieps jūsų išvaizdai.

Septinta. Laisvalaikiu (o laisvo laiko turi būti kiek galima daugiau) jokiu būdu neužsiimkite netgi menkiausia protine veikla: mokymusi, knygų skaitymu, savo minčių dėstymu raštu ir t.t. Kai tik nustosite kankinti smegenis įtempta veikla, organizmas pradės sparčiau senti, vadinasi, ir atrodysite vis vyresnė ir vyresnė.

Aštunta. Niekada neužsiimkite sportu. Nepasiduokite įkalbinėjimams nueiti į salę ar tiesiog pasivažinėti dviračiu. O jeigu vis dėlto neištvėrėte, užsiimkite sportu profesionaliai, vien tik sportu ir niekuo daugiau, juk profesionalioms sportininkėms 30 metų – pensinis amžius. Nors, tiesa, jeigu jums dabar dvidešimt penkeri, tai pradėti vėloka.

Devinta. Kiek galima daugiau rūkykite, išgėrinėkite, gerkite kavos ir arbatos.

Šis metodas, žinoma, turi šalutinių efektų, tačiau mūsų atveju mums svarbiausia – rezultatas.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *