Kaip ilgiau išlaikyti šviežius agurkus

Kiekvienas bent kartą gyvenime susimąstėme, kaip ilgiau laikyti šviežius agurkus ir kur tiksliai juos geriausia laikyti – šaldytuve ar ne.

Šaltyje agurkus galima laikyti vieną ar dvi savaites, ne ilgiau. Po to daržovės dėl drėgmės stokos pradeda sparčiai pūti.

UNIAN pateikia keletą praktinių patarimų, kaip agurkus laikyti šaldytuve, kad jie kuo ilgiau išliktų švieži.

Kaip laikyti agurkus šaldytuve?

Prieš siunčiant agurkus į šaldytuvą, juos reikia surūšiuoti – į geresnio ir blogesnio stovio. Norėdami, kad jie išliktų švieži kuo ilgiau, nerekomenduojama agurkų plauti, išskyrus nešvarumų perteklių ir kruopščiai išdžiovinti.

Būdai agurkams išsaugoti:

1. Paimkite du indus, vieną didesnį, kitą mažesnį, kad tilptų vienas į kitą. Į gilesnio indo dugną supilkite porą šaukštų acto, į mažesnį indą suberkite agurkus. Agurkų indą uždėkite ant didesnio, kuriame yra actas. Būkite atsargūs – actas neturi patekti ant daržovių.

2. Agurkus apvyniokite popieriniais rankšluosčiais, bet tik po vieną. Šioje formoje sudėkite juos į maišelį ir padėkite į šaldytuvą.

3. Įdėję agurkus į vakuuminį maišelį, juos šaldytuve galite laikyti ilgiau nei du mėnesius. Prieš dėdami į maišelį agurkus, juos išdžiovinkite.

4. Kitas būdas – agurkus apvynioti šlapia marle ir tada sudėti į maišelį.

5. Galima agurkus laikyti vandens maišelyje. Norint tai padaryti, nuo daržovių reikia nuvalyti nešvarumus, įdėti į maišelį su vandeniu. Agurkai turėtų būti su uodegėlėmis, kurios mirktų skystyje.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *